Miehet, kumman ottaisitte

sitaara

Eli kumman näistä kuvitelluista naisista ottaisit mieluummin seurustelukumppaniksi?

Neiti A: Kauniit kasvot ja hiukset, missityyppiä. Kurvikas, mutta sopusuhtainen vartalo. Pukeutuu naisellisesti ja laittautuu aina huolellisesti. Haluaa seksiä harvoin, eikä koskaan tee itse aloitetta. Suostuu joskus seksiin silloinkin kun ei oikeastaan huvittaisi, mutta vaikuttaa silloin tylsistyneeltä eikä tee juuri mitään. Vaikea miellyttää sängyssä, orgasmit ovat kovan työn takana.

Neiti B: Tavallisen näköiset kasvot ja lyhyt hoitamaton tukka, ylipainoa on aika reippaastikin. Meikkaa erittäin harvoin. Pukeutuminen on yleensä verkkari-college-yms. linjaa. Haluaa seksiä paljon ja usein, tekee usein itse aloitteen ja nauttii suihinotosta ja anaalista. Kiihottuu ja saa orgasmeja helposti.

16

96

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No jos kiväärinpiippu ohimolla pitäisi jompi kumpi ottaa, ottaisin ensimmäisen. Panisin kerran ja ottaisin sitten hatkat. Seurustelua se on lyhytkin seurustelu. ;-)

      Ottaisitko itse mielummin tippurin vai klamydian?

      • RvaRatikka

        Ratikka setaas liioitteleepi
        Eihän se pysty panemaan edes sitä yhtä kertaa


    • Olisit suoraan kysynyt otatko elävän biusnesnaisen joka vaatii joka asiassa sopimuksia vai Bumbattavan Barbaran. Hirvee selitys mielikuvitushahmoista

    • aztec

      Kamalat vaihtoehdot. Hmmmmm.. ottasin sen luodin.

    • A: arkisin! B: viikonloppuisin ja lomille, ja haluan vielä muistuttaa kaikkia naisia siitä, että minä olen mies joka pitää isyysvapaan jos on tarvis.

      • Hoitotätit

        tarkoitat että vaarivapaan xD


    • mainospuhe

      Taidat olla neiti B..

    • ATN ja ATM kuorossa:

      Niinhän ne on: kauniit naiset on frigidejä ja komeat naiset impotentteja! Onhan? ?Onhan! ONHAN!!!!!???

      • korj. ;-)

        Siis komeat MIehet


      • .
        korj. ;-) kirjoitti:

        Siis komeat MIehet

        Niin Jazuli. Kerrankin sanoit jotain järkevää.


    • Aloittaja haluaa kuulla vastauksia, että jokainen ottaa vaihtoehto B:n. Vaan kun ei ota vaan on mielummin ilman ja odottaa vaihtoehto C:tä. Tosin siksihän tutkimusten mukaan 10% ihmisistä menee edelleen hautaan poikuus tallella.

      • ...

        Turhaan sä siinä moralisoit, jos ei olisi itsellesikään kelvannut.


    • A...

      Toistaalta neiti B:n kohdalla on koulutus varaa...
      Jos en saisi neiti B:tä tekemään mitään ittensä eteen, niin kehottaisin sitä lähtemään sitten kävelemään pysyvästi, jos ei kerran pari kertaa viikossa voi sitä tehdä pientä lenkkiä. Ja sitten neiti A.

      • Tosin entä neiti C? Hyvännäkönen ja muutenki hyvä?


      • hahmotelma kirjoitti:

        Tosin entä neiti C? Hyvännäkönen ja muutenki hyvä?

        No se kelpaava ei koskaan ole näissä gallupeissa tyrkyllä.


      • vili.
        Ratikkakuski kirjoitti:

        No se kelpaava ei koskaan ole näissä gallupeissa tyrkyllä.

        Ratikka ei pldestä piittakaan, mutta onhan tyrkyllä nuo naisena esiintyvät
        palstatransut


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      107
      6842
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      91
      5105
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      111
      3349
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      33
      3232
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      28
      2391
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1746
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      96
      1391
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      339
      1332
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1246
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      1014
    Aihe