Elikkäs mulla on nyt 7.75 kokonen dekki ja ajattelin ostaa uudet trukit. Nyt on vaan se että aion ostaa uuden dekinkin vielä myöhemmin kesällä, kokoa 7.8 tai 8. Joten kyselisin että onko sillä hirveästi väliä ja tuntuuko se huonommalle jos ostaa trukit jotka sopii paremmin noille isommille dekeille ja käyttää niitä sitten tuossa 7.75 dekissä vielä jonkin aikaa, ennen kuin ostan leveämmän dekin?
Trukit dekkiin
1234798765434567
1
136
Vastaukset
- element
osta thunderit kestävät ja ei kalleimmatkaan maksaa vain 48 ellet osta sit kalliimpii thundereita
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2213202Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3312845Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.761810Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e581731Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?511599- 1221386
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,111352Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171290Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4361284- 1051269