Elikkä siis olen 34v mies, jolla on vaimo 32v ja poika 7,5v. Olimme tuossa 5 päivää sitten lomalla Egyptissä. Kerron nyt vielä että minulla on ollut aiemmin muutaman päivän pituinen seksisuhde erään englantilaisen lentoemon kanssa. No sattuipa tietenkin niin huonosti että helsinki vantaan lentokentällä näin tämän naisen, ja hän näki minut. Egyptin lentokentällä näin naisen uudelleen tällä kertaa hän tuli juttelemaan, vaimoni ja lapsi olivat jossakin kaupassa, minä olin käynyt vessassa sillä aikaa. No voittehan kaikki arvata miten siinä sitten kävi, menin tämän naisen kanssa vessaan harrastamaan seksiä, en vain voinut häntä vastustaa. Miten minun pitäisi tehdä? Kertoakko kaikki vaimolleni. Olen muutaman kerran tälle naiselle tekstaillutkin tuon tapahtuman jälkeen
mokasin ja pahasti
hjelppa
3256
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos tuo on ensinkään totta. Oikeastaan en usko... mutta jos totta.. pidä asia vain omana tietonasi. ja älä tee sitä toiste.
Jatka rauhassa uneasi. Ja kun heräät on ongelmakin poissa.
Ei kannata vissiin kertoa. Mutta kyllä sinun täytyy lopettaa tuollainen typerä käytös. Miten voit olla noin tilanteen vietävänä. Selkärankaa mies!