Heippa kertokaas omia kokemuksianne heistä?!
MAROKKOLAISET miehet
magrebia
8237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Luepa toinen viestiketju ko. aiheesta. Oman vastaukseni voit lukea sieltä.
olin naimisissa kusettajan kanssa. rahat lähetti salaa minulta perheelleen, oli kitsas, saita, kontrolloiva ääliö.
Rajoittti pikkuhiljaa elämääni naimisiin menon jälkeen. Toki hyviä ihania hetkiäkin meillä oli, mutta en voi olla luuserin ja valehtelijan kanssa naimisissa.
Sydän kuitenkin nyt niin rikki..
Tapa ittes. Jos olisi joku nappi olemassa mistä kuolisit, niin painaisin sitä varmasti.
Yleensa vaikka ne kuinka hyvia miehia olisivatkin, heidan perheensa Marokossa on aina etusijalla, rahaa pitaa laittaa siihen ja siihen. Ja luulevat kaikki etta me Suomessa rahassa kylvemme.
hyvä eroava. Juuri näin minullakin. Itsään vain ajattelee. Käytti minun rahat ja kun ne loppuivat käyttää omiaan vain itseenä. Ero vireillä, onneksi.
Lemmikkieläintäkö olet hankkimassa, kissaa vai koiraa?
aivan ihana!! mieheni perhe on kuin oma perheeni!!
rakastan kaikkea miehessäni.. jos olen kipeä hän huolehtii minusta ja vaikka mikä tulisi olen hänelle tärkeä ja hän osaaa näyttää sen minulle!! hän ei unohda tärkeitä päiviä ja antaa minun olla oma itseni kaikkine vikoineni..
hän rakastaa tottakai perhettään marokossa ja sen huomaa mutta ei se vähennä rakkautta minuun ja minun perhettäni kohtaan!
mieheni tuli suomeen minun perässä mutta ei rahan takia vaan että haluaa olla kanssani..mielellään olisi marokossa ja ehkäpä me sinne joskus muutammekin mutta ei hän tänne tullut sossunluukulle asumaan vaan tienaa rahansa itse ja tekeee työtä sen eteen..raataa itse jotta meillä on hyvä olla suomessa.