Teen kovasti töitä, jotta pääsisin urallani korkealle. Olen ajatellut, että olisi kivaa, jos olisi joskus tyttöystävä. Loppuisiko kunnianhimoni kenties siihen paikkaan? Tarve saada nainen ohjaa kaikkia miehen toimia, joten maksimituloksen saavutan varmaan sillä, etten koskaan saa naista. Tuntisin silloin, että on koko ajan pakko päästä ylemmäs, kun seksuaalinen turhautuminen siihen pakottaa.
Aiheuttaako nainen passiivisuutta?
4
60
Vastaukset
- 18
Vaikutus voi olla sillä, koetko naisen olevan tarpeeksi täydellinen sulle. Niin kauan kuin sulla ei ole ketään, voit uskotella että sitten kun saavutat sen ja sen, saat myös unelmiesi naisen. Jos saavutat tavoitteesi mutta saatkin jonkin kompromissinaisen niin mureneeko pohja
- Use it or lose it
Toimit ihan väärin. Vaikka pyritkin korkealle, niin pitää käyttää harjoittelukappaleita matkan varrella. Kokematon menestyjä on koominen näky.
- ~cissi~
Montako ei-homoa poikamiestä on suuryritysten johdossa?
- Dzagojevin haamu
Toisaalta jos ei ole tyttöystävää pitkään aikaan, alkaa henkisellä puolella tökkiä muista syistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse964784Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143932Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113830Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1152236Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575771964Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801356- 1321268
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1651264En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5241118- 531105