Kävi tässä lähipiirissä sellanen "hassu tapaus", että suomalaisen kanssa naimisissa oleva suomalaismies petti omaa vaimoaan vuosia arabi opiskelijanaisen kanssa! Jäivät ihan hiljattain kiinni..että silleen.
Hassua vaan,että usein tälläkin palstalla puhutaan arabi ja mustista, ylistävään sävyyn ja heidän taitavuudestaan. Mut tuntuu se valkoinen meisseli maistuvan arabitytöllekki.
Onhan tämä vaan yksittäinen tapaus,mutta varmaan yleistyy tulevaisuudessa.
Arabinainen himoitsee Suomimiestä
12
612
Vastaukset
- Lopen Uupuneet
Voi jumalauta, ettet sitten yksinkertaisempaa aloitusta taas keksinyt.
Kuka tässä tarinassasi on sankari, se vaimoaan pettävä luuseri?
Ja helvetin tyhmä oli arabityttökin jos vuosikausia opiskeli.
Mikä vitun meisseli, korkeintaan PH2 jos sitäkään.- hihi...hihiih..hih
Taisi osua?
- kaikkia sikiää tänne
hihi...hihiih..hih kirjoitti:
Taisi osua?
Ei helvetti, toivottavasti et kutsu itteäs mieheks. Toi sun hihitykses on noloa.
- kelpaa niille
Ei mitään tavatonta, minunkin tuttavapiirissäni on arabi nainen, jolla on "salarakkaana" suomalainen mies.
Tämä suomalainen mies lienee lähempänä saman ikäinen naisen kanssa kuin irakilainen aviomies.- hhjghjjg
aivan
- Jarkko setä kertoo
Ei mikään ihme, tässä syy miksi monissa kulttuureissa naisia alistetaan, syynä on tämän kulttuurin miesten pelko naistensa menettämisestä.
- kurki
suomalaisissa ei vaan ole mitään himoittavaa.
- ??
Puhutko itsestäsi?
- mies
Kyllä se vaan nii menee että mustat näkee valkoisen eksoottisena ja toisin päin.
jing / yang - dsgstdfhcg
tottakai jokainen täysjärkinen arainainen haluaa parempaa kuin kotimaassa on tarjolla.
Itekin tiedän pari vaihto-opiskelijaa, jotka ovat suomalaisten perään, koska eivät koskaan halua palata kotimaahansa.- tai minkä vaan perää
Eli kuka ja mikä tahansa muu kelpaa kuin naisviharikolliset musumiehet ?
Enpä usko tuota. Saudeissa nimittäin jo 60 %:a 30v naisista haluaakin pysytellä sinkkuna (Metro 11.7). Kun nainen siis saa itsenäisyyden, ei se välttämättä halua miestä ollenkaan.
- mossottttaaja
no tartteehan tässäkin asiassa olla vastavuoroisuutta, jotta ei vaan suominaista panna vaan myös tuodaan omaakin emäntävrastoa pantavaksi..
ja rauha on maassa sinä päivänä
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1084711Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293443No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452400- 491524
- 361423
- 381246
- 141162
- 1641050
- 271048
- 6954