Nigerialaiset miehet..kokemuksia?

tyhmä?

Niin ovatko maineensa mukaisesti suuren luokan kusettajia?

7

312

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Autoako hankit?

      Paha mennä sanoon millasia käytetyt on.
      Kannattaa tuoda kevyt dieseli, tulee halvemmaksi.

    • Näin on

      Eivät ole, vaan hyviä ja luotettavia perheenisiä. Viettävät paljon aikaa lastensa kanssa ja auttavat kotitöissä. Nigerialaiset eivät juokse ulkona kavereidensa kanssa niin kuin vaikkapa gambit.

    • bitshit

      kusettajia kyllä, ei vaan erityisen taitavia siinä...

    • IAH

      Nigerlialaisista miehistä on pelkkää huonoa sanottavaa. Oli sitten koulutettu tai vähemmän koulutettu, köyhä tai rikas, sinkku tai perheellinen, kusettavat senkun vaan ehtivät. Suurin osa niksuista elävät epärealistista elämää, eivät tyydy yhteen naiseen. Hyviä keskustelijoita, ainakin joidenkin mielestä.Harrastavat näitä hämäräperäisiä busineksiä täällä (toimittavat autoja jne afrikkaan tai muualle). Toki niitä kunnollisiakin voi löytyä mutta en luottaisin sen varaan.

    • ei voi suositella

      Aikamoisia kusettajia ovat ainakin minun kokemukseni mukaan. Kaverit ja raha tärkeämpiä kuin naisystävä. Eivätkä kyllä tyydy yhteen naiseen kerrallaan.. Pyörittävät useampaa naista kerralla. Valehtelevat niin että korvatkin heiluvat. Ensimmäistäkään rehellistä ja kunnollista nigerialaista en ole vielä tavannut, sellaista ei ole tainnut vielä syntyäkään.. Tämän voin sanoa omasta kokemuksestani. Tunnen useamman nigerialaisen ja olen ollutkin muutaman kanssa yhdessä. Kaikki tyynni samanlaisia häntäheikkejä ja kaikkea muuta kuin kunnollisa ja rehellisä. No, paska keikka joikainen noista, mutta tulipahan koettua.

    • niinpä niin

      Jos saat miehen kiinni valheesta, tekosyitä kyllä löytyy ja mikään ei ole ikinä heidän syytänsä. Syy on aina jossakussa muussa kuin heissä itsessään.

    • Ei kannata

      Ei ole kokemuksia, mutta täältä on syntynyt vahvistusta siihen, ettei kannata yhteenkään afrikkalaiseen sekaantua. Toisaalta ymmärrän, koska he tulevat täysin erilaisesta kulttuurista. Tämä pitäisi suomi-neitojen ymmärtää.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1998
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1037
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      877
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      261
      763
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      751
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      13
      725
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      686
    8. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      685
    9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      669
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      210
      668
    Aihe