että kuinka paljon ehtisi laihduttaa 11 päivän aikana? :) Jos liikkuisi kaks kertaa päiväs ja söis terveellisesti, niin voisko siitä laihtuu 5 kiloo? Tai enemmän?
Ku aattelin et jos aamulla söis puuroo, polkis kuntopyöräl tai kävelis juoksumatol ja sit söis jottain terveellistä ruuakas ja hedelmii välipalaks kuin myös iltapalaks ja sit illal ois treenii sama ku aamul, et kuntopyörä tai juksumatol lävely tai sit jos säät saallii ni menis ulos kävelee :)
Kysyisin,
3
144
Vastaukset
- -43
Et kerro mittojasi laisinkaan.
Itse olin aikoinani kovastikin ylipainoinen, kahdessa viikossa nutraamalla sain vajaa 10 kg pois, mutta huom., olin siis huom.ylipainoinen. Siis oon paljonki ylipainoinen tyyppi.... Mittasuhteet on 162cm/120kg
- junnallaan
Aloita nutraaminen jos olet terve aikuinen, sillä saat aloituksen ja tsemppiä pudotukseen. Kuuri on tiukka ja huomaa että lisäksi saat syödä vihanneksia, niitä jotka kasvaa maanpäällä. Porkkana, maissi ja hedelmät ja marjat vain silloin tällöin, näin ohjeisti mua ravitsemusterapeutti.
Olen saanut tiputettua 10 kg ja nyt se junnaa paikallaan kun syön normaalia ruokaa mutta vähemmän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275