Nerokas suunnitelma!

Härregyy

Nyt tiedän miten saadaan naisten ylivalta (harvalukuisuus) kukistettua nettideitissä! Miesten pitää masinoida järjestelmään feikkinaisprofiileja tuplamäärä mitä miesprofiileja löytyy ja vieläpä sellaisilla profiileilla että feikkinaiset ovat vähintään luokkaa malli. Tämä alentaa aitojen naisprofiilien saamaa viestimäärää ja lopulta alentaa naisen kynnystä vastata miesten viesteihin sekä nostaa naisten virtuaalista tarjontaa jolloin aidot naiset tuntevat joutuvansa kisaamaan miehistä enemmän. Tavoite: naisten nirsoilu deittimiehiä kohtaan vähenee.

Todellinen lopputulos voi olla niinkin hauska kuin että atm kuiskii atm:n korvaan. :D

12

289

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lentojatka05

      Sinäkin saisit naista, jos laskisit tasoa vastaamaan itseäsi. Muuten ihan hyvä suunnitelma.

    • ei toimi

      Voe tokkiisa, jos miesten kiinnostus itseäni kohtaan tästä vielä laskee, poistun koko nettideiteistä ja tyydyn viettämään loppuelämäni sinkkuna joka hakee satunnaista seksiä sieltä täältä, mutta kumppania ei enää mistään.

      Eikä joku vuosikymmeniä vanhempi ukko muutu kiinnostavaksi sen takia jos ei ikäistään saa. Juttu menee tosiaan sillä tavalla että jos ei saa ikäistään, haetaan seksiä itseä nuoremmilta, ne kun silloin tällöin kuitenkin antavat.

    • Feikin voisi vielä ohjelmoida vastaamaan miehille ja lähettämään heille viestejä. Nämä tosin saat lukea vasta ostettuasi Tositarkoituksella-paketin.

    • mies 31v

      Ei tossa nyt ole mitään järkeä...

    • Feikkiselähtipiiriin

      Maksulliset palstat on jo toteuttaneet tämän sun loistavan suunnitelmasi, siellä ei taida olla oikeita naisia ollenkaan.

      • miestuulessa

        Miksi mennä maksulliseen palveluun kö ilmanenki on ihan hyvä? :D


      • Feikkiselähtipiiriin
        miestuulessa kirjoitti:

        Miksi mennä maksulliseen palveluun kö ilmanenki on ihan hyvä? :D

        Koska siellä kaksikymppiset tytöt ottaa yhteyttä kaljuihin vanhoihin ukkeleihin.


    • Hei mikä on

      atm?

      • Fslp

        Se on yks Henry Laasanen.


      • .....,,,,

        alemman tason mies


    • Miesten lähettämiin viesteihin vastatessa ei profiilin laatijan kuitenkaan saisi esittää naista vaan pitäisi paljastaa profiilin tarkoitus, jos jotain miesten kannalta hyödyllistä yritetään saavuttaa....

      Se on törkeää, jos mies esittää naista miehille.

      • lovea lovea

        Höpö höpö, elokuvassa Piukat paikat sanotaan että kukaan ei ole täydellinen. Mitäs siitä jos täti onkin setä... All you need is love!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe