Slankalaihdutus

E-P laihduttaja

Slanka on uusi ruotsalalnen vlcd-tuote joka maistuu oikeesti hyvältä.

3

228

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • E-P laihduttaja

      Olen itse aloittanut Slankkailemaan ja täytyy kyllä todeta että kaiken maailman pussikeitot kokeiltuna voin todeta että vihdoin pusseja jotka oikeesti maistuu hyvältä. Tavoitteena on -15kg ja tuntuu että vois tällä kertaa onnistuakin kun vastaanotolla oikeesti oltiin kiinnostuneita antamaan ohjeita ja kannustamaan laihdutuksen aikana. Toivon että lupaukset pysyvät myös laihtumisen jälkeen kun silloin se suuri työ alkaa kun pitää opetella pitään paino.
      Ei muuta kun kovaa tsemppiä kaikille laihduttajille...
      Ps. Mulla ainakin menee nyt lujaa kun uskon vihdoin viimein tähän. :)

    • e-peelta ja

      Mainosta...? Eikö verkkomyynti muuten pelitä? Ja jäljet johtavat - no, jääköön sanomatta mihin yritykseen. Muuten, täällä ei saa mainostaa omaa liiketoimintaa.

    • vanhempi lehtori

      Miksi pitäisi kehua omaa liiketoimintaansa? Jos tuote on hyvä, kuten Slanka-tuotteet ovat, niin sehän on objektiivista todellisuutta. Itse nautin niin monivammaisena, mutta ohessa myöskin noin 800 kaloria muuta ruokaa, muiden lääketieteellisten dieettien sallimissa rajoissa.

      Ja he tuloksia on tullut -32 kiloa.... Sitä kutsun tulokseksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      372
      2654
    2. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      63
      2110
    3. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      111
      1732
    4. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      77
      1452
    5. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1435
    6. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      186
      1435
    7. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      27
      1407
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      80
      1287
    9. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1283
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      40
      1156
    Aihe