Hei,
Huomasin että tuolla oli alennuksessa tällainen. Voisiko joku ystävällisesti kertoa onko tämä hyvä lauta lapselleni (11v.)?
http://www.kanjon.net//product_details.php?p=2184
Budjetti laudalle on alle satasen (syntymäpäivä). Muita ehdotuksia otetaan vastaan, tilaan muutaman päivän sisään.
Kiitos jo etukäteen vastanneille.
-Jaana-
Edullinen skeittilauta - auttakaa valinnassa
4
331
Vastaukset
- SkateManiacsOnly
http://www.blue-tomato.com/fi/Completet/category.bto?category=280700 Tuolla on hyvä valikoima :)
- jaanaäiti
Kiitos vinkistä!
Tosin en niistä mitään tiedä, mikä ois hyvä jne.. Taidan ottaa tuo tuon linkittämäni Speed Demonsin kun näyttää olevan muitakin hyviä tarjoustuotteita.
-Jaana- - Professionall
Itsellä on ollut Speed Demonsin lauta ja se on errittäin huono. Lauta crackkailee ja renkaat sekä laakerit ovat täyttä kuraa.Kannattaa ostaa kunnon lauta kuten Enjoi itsellä enjoi ja hyvä on.
- eppuli123
Jos jotakin kiinnostaa alle 50€ laadukas skeittilauta niin tossa ois http://www.huuto.net/kohteet/perus-skeittilauta/277538818
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18222389Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant789599Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.427591Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va856399SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896093Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485082HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1154740Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1054466Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo942185Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821469