Miksei anzzy rekisteröi

teewarit -nimimerkkiään?
350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

anzzy on kyllästynyt nikkivarkaisiin, eräisiin hakkereihin ja huonoihin imitaattoreihin-------nimiä tiedossa jo
Hakereille on vain laitettu jo kauan sitten kiusallinen ansa
väärät henkilötiedot -musaa:
http://www.youtube.com/watch?v=lzOzcuhTwy4

Voi höyniä;-)

Äänestä

Mielekiintoista sellainen, että vasta eräs matelijaeläin
Liskuli julki toi sen, että nikissä on jotain epäilyttävää
kun viestien tyyliasu vaihteli
Liskoillahan on Helen Blawatskyn kirjassaan: Salainen Oppi
kerrottu liskojen kolmannesta silmästä, joka sijaitsee ajukopassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietittävää illaksi kirjoitti:

teewarit -nimimerkkiään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu