Usein kuulee naisten pitävän johnny deppiä,jude lawia yms todella hotteina.Mutta entä muskelimiehet Arnold schwarzennegger,Sylvester stallone yms toiminta leffojen ikonit? Mitä mieltä te naiset heistä olette?
Lihaskimput Shwarzenegger,van damme,stallone yms.
Kysyn vaan
15378
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Heitä voi kuvata yhdellä "sanalla": Yök!
Mikä heissä on yök? Ovatko he liian ns. apinamiehiä?
Sitä juuri - ylibodattu vartalo on ulkoisesti kuvottava. Molempien vartaloista näkee että nappeja on popsittu.
On niitä huippubodareita puhtaitakin, mutta pilaako steroideilijat heijenkin maineesa?
No ei ole kyllä yhtään huippubodaria joka ei olisi nappeja vetänyt. Ehkä joskus 40 luvulla tai sitä ennen.
"On niitä huippubodareita puhtaitakin,"
*total reps* XD
Huippu-urheilua ei enää ole. Suomalaisetkin pitivät hiihto-karpaasejaan puhtaina, mutta niin vain olikin lääkitty koko tiimi systemaattisesti jo liittotasolta ja yhteistyössä lääketeollisuuden kanssa. Nyt on miehiä tekeytymässä naisiksi jne. Sopupelit jne.
Bodareistakin vain vähän yleistettynä kaikki vetävät nappeja.
Urheilua ei enää ole, on vain liikuntaa. Urheilu on liian kovaa bisnestä, ja bisnes on nykyisessä talousjärjestelmässä oletuksena aina epäeettistä.
Nämä miehet ovat parantuneet kuin vanha viini. Haluaisin ottaa heitä poskista kiinni antaan märän suukon.
Johnny Depp ja Jude Law ei mun mielestä oo hotteja yhtään. Muskelimiehet on ihan jees. Stallone siinä rambossa
Onhan iso-arska pitkäkin sen lisäksi että on lihaksikas kun mikä.Tai ainakin oli,en tiedä onko enään 64-vuotiaana.
Stallonen syltty on kyllä rambona aika äijä.Mutta myös traumatisoitunut vietnam veteraani jolle tappaminen ei ongelma eikä mikään.Vaikea uskoa sellaisen naista saavan.Nykyajan naiset kun rakastavat pehmo miehiä jotka pystyvät myös tunteistaan puhumaan.Eli rambon täysiä vastakohtia.
No joo on Arnold pitkä, mut parempi silti kuin Jude Law.
Täällä on yksi joka ei tykkää tunteilevista miehistä ainakaan. En tietenkään oikeasti haluaisi että unelmamieheni tappaisi ihmisiä. Mut kysehän oli vaan leffasta.
Taidat kuitenkin olla harvinainen poikkeus. Ei siinä mitään tietenkään.
Useimpiin naisiin eivät steroideja käyttävät suonten pullistelijat juurikaan vetoa ja heitä ihannoivatkin lähinnä toiset miehet.
Pojille ja isommille pojille(äijille) nämä rambo ja terminaattori ovat(kärjistetysti)idoleita.Myönnän että itsellenikin.Mutta useimmat naiset ovat että yäk.Sinä olet sitten harvoja poikkeuksia.Stallonesta ja arnoldista.Molemmat näyttelevät ensi kuussa ensi-iltaan tulevassa Expendaples2:ssa.Lisäksi siinä mukana mm.jean-claude van damme ja chuck norris.Eipä olisi joskus skidinä 80-90 luvuilla uskonut että nämä ukot joskus vielä samaisessa leffassa näyttelevät :D
RAKASTAN STALLONEA
Stallone Rockyn aikana oli ihan ok, Van Dammeakin pidin nuorena ihan hyvännäköisenä. Mutta muuten molemmat ääripäät on aika no-no. Jotain tuolta väliltä on oma ihanne. Naisilla yleensä harvemmin on joku tietty kroppatyyppi mikään vahva ihanne, esim. voin sanoa että itse pidän sellaisesta ruumiillisen työn tekijän kropasta pienellä pehmeydellä lisättynä (ei mitään kovaa sixpäkkiä), mutta sellainen hyvin laihakin tyyppi on usein saanut sydämen läpättämään. Kun on jotain pilkettä silmäkulmassa, niin se peittoaa epäihannekropan mennen tullen. ;)