Veet hair minimizer body moisturiser, kokemuksia?

karvatvex

Olen miettinyt jo jonkun aikaa, että toimiiko kyseinen tuote oikeasti ja nyt päätin ottaa siitä selvää tätä kautta ennen kuin menen tekemään hyödyttömän ostoksen.
Eli haluaisn kuulla kokemuksia tästä tuotteesta koska olen kyllästyyt sheivaamaan jatkuvasti! Haluaisin myös tietää miten riittoisa tuo tuubi oikein on ja miten tuotetta käytetään. Joten nyt kaikki, joilla on jtn kokemuksia tästä tuotteesta, kirjoittelemaan. (:

2

166

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kiijja098

      No siis kyllähän se toimii, mutta vaatii noin 10-15 päivän käyttöä ennen tehoamista ja purkista ei kyllä hirveän pitkäksi aikaa riitä jos joka päivä käyttää. Sanoisiko, että riittää noin kuukaudeksi, riippuen paljonko rasvaa käyttää kerrallaan :)

    • fgdfg

      Itse ainakin huomasin pientä muutosta.. mutta tosiaan vähän pitemmän käytön jälkeen.. karvat kasvo vähä hitaammin takaisin.. Ja vaikka ei toimi niin on silti tosi hyvä kosteusvoide ja kivan tuoksuinen.. eikä maksa normaalia rasvaa enempää..:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      12
      3199
    2. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1811
    3. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

      Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
      Ikävä
      19
      1702
    4. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      1595
    5. Yksi "sometähti" vähemmän

      Ei tunnu missään.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      1573
    6. Tuliko ikävä

      Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
      Ikävä
      23
      1511
    7. Saitko ne viestit

      Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
      Ikävä
      28
      1370
    8. Miten lasketaan?

      Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
      Haapavesi
      9
      1344
    9. Hyvää Huomenta Rakas Neiti

      Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies
      Ikävä
      11
      1284
    10. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

      Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
      Ikävä
      34
      1262
    Aihe