Ihmevalmiste Saksasta

Vaari-70

Olen kohta 71 vuotta täyttävä mies, jolla oli osakalju ja aika heikko tukka. Aloin käyttää ateriankorviketta, joka on saksalaista valmistetta.
Ostin sitä automatkalla Saksasta 6 kk sitten. Valmisteessa on yli 20 ainesosaa.
Alkuun en uskonut sen tehoon, mutta nyt on pakko uskoa, sillä osakalju päälalaelta on nyt kokonaan hiusten peitossa ja hiukseni ovat kuin 50- vuotta sitten ja paino on 74 kg. Se oli aiemmin 80 kg. Pituuteni on 180 vm. Nyt olen käyttänyt kaikki viisi 600 gramman jauhepakkausta loppuun. Seuraan alkaako tukka taas lähteä ja toivon parasta, ettei painoa ala nousta.

9

432

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juupa juu

      Kyllä kyllä, ja lehmät lentää......

      • martti40

        Kyllä kylllä tehokasta on olen laihtunut 12kiloa kahdessakuukaudessa noin vain huomaamatta


    • Vaari-70

      Voi todistaa puheeni 100% varmuudella.

    • -43 kg

      No eipä ole kummoinen ateriakorvike jos painoa on tipahtanut 6 kk aikana vain 6 kg sen avulla....

      Mikä tuote on kyseessä?

    • Vaari- 70 v

      Ostin tuotetta 6 kuukautta sitten, mutta aloin käyttää sitä tullessani takaisin Suomeen noin kuukauden päästä. Painon pudotus ei olekaan tässä ihmettelyni aihe, vaan tukan uudelleen kasvu, jota ei edes luvattu, sillä kyseessä on diettiin tarkoitettu valmiste. Joku niistä monista aineosista tehosi, en tiedä mikä. Tuotteen vamistaja on WBT GMBH .

    • .

      Mkä sen tuotteen kauppanimi on? Ei valmistajan, vaan tuotteen.

    • Jukka Virtanen

      WBT:n tuotteilla on suomalainen maahatuoja, eli Saratec Oy. Nettisivu www.hoikkadieetti.fi Itse olen laihtunut 7 kg kahdessa kuukaudessa.

      • Jaaha.

        Taas yksi mainostaja yrittää höynäyttää hyväuskoisia.


    • Jukka Vesanen

      Tilasin 2 purkkia ja kerron miten laiduttaminen onnistuu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      372
      2654
    2. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      63
      2110
    3. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      111
      1732
    4. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      77
      1452
    5. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1435
    6. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      186
      1435
    7. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      27
      1407
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      80
      1287
    9. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1283
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      40
      1156
    Aihe