Olinpas joskus tyhmä..

kun jätin exän, nyt olen ruvennut ymmärtämään miten tärkeä se suhde olisi ollut =(
Siitä on jokunen vuosi nyt mennyt, ku erottiin =( vaikka itse viihdynkin sinkkuna, niin kaipaan hänen suukkojaan ja hiuksia.. ei kestä kohta..
4283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sama täällä, mut
mulle ei tää yksinolo kuitenkaan oikein sovi mutta oli pakon sanelema juttu silloin ja sen 'eroamisen' yks perusyy myös.

Äänestä

Mun ex muija on monesti kertonut katuvansa et erosi minusta. No en jäänyt suremaan ja nyt mulla on uusi ollutjo kauan. Mun ex on seursutellut hyväksi käyttäjien ja alkoholistien kanssa ja tiedän et sillä on kurjaa.

Äänestä
  • Mites itelläs menee? Meinaan ku tänne aloi skriivaamaan.

    Äänestä

Kovan paineen alla tulee tehtyä tyhmyyksiä ja ihan vääriä tekoja, olisi pitänyt poistaa se paineen aiheuttaja eikä sitä parasta elämässä.. : /

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jjlahti kirjoitti:

kun jätin exän, nyt olen ruvennut ymmärtämään miten tärkeä se suhde olisi ollut =(
Siitä on jokunen vuosi nyt mennyt, ku erottiin =( vaikka itse viihdynkin sinkkuna, niin kaipaan hänen suukkojaan ja hiuksia.. ei kestä kohta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu