Maksulliset naiset

Mies! Oletko koskaan käynyt maksullisissa naisissa? Mitä ajatuksia he herättävät sinussa? Voisitko alkaa seurustelemaan naisen kanssa joka olisi myynyt itseään?
12160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Olipahan idioottimainen kysymys.

Äänestä
  • Siinä oli kolmekin kysymystä. Yhteenkään et vastannut.

    Äänestä

  • Käytän säännöllisesti intiimipalveluja. Seksi ja läheisyys on välttämättömiä hyvinvoinnin, terveyden ja työkyvyn kannalta. Ja eroottinen leikki on kaiken lisäksi hauskaa =)

    Äänestä

  • Suosittelen kirjoitti:

    Käytän säännöllisesti intiimipalveluja. Seksi ja läheisyys on välttämättömiä hyvinvoinnin, terveyden ja työkyvyn kannalta. Ja eroottinen leikki on kaiken lisäksi hauskaa =)

    http://www.iltalehti.fi/viihde/2012080315916404_vi.shtml

    Laatuseksi parantaa urheilusuorituksia?

    Äänestä

Minä en naista saa edes rahalla;)

Äänestä

Olen käynyt pari kertaa nuorena, huumorimielessä kavereiden kanssa. En voisi, voi vittu mikä kysymys.

Äänestä
  • Miksi hupimielessä?

    Äänestä

  • ? kirjoitti:

    Miksi hupimielessä?

    Ajateltiin,että olis hyvä läppä panna jotain kapista huoraa. Myöhemmin kyllä hymy hyytyi, kun tuli mieleen mitkä kupat ja visvaiset syylät siltä olis voinut saada kordarista huolimatta. Joku narkkihan se selvästi oli, niin ne kaikki.

    Äänestä

Voihan maksullinenkin nainen olla uskollinen ja hyvä nainen sitten suhteessa. Aika harvat sitten enää jatkaa sitä duuniaan kun oman rakkaan löytää. Mutta voi olla tiukassa löytää miestä joka hyväksyy menneisyyden.

Äänestä

Muutaman kerran. Mutta ei jaksa nähdä vaivaa, kun paljon kauniimpia, terveitä naisia saa ilman rahaa. Niiden oikeiden naisten kanssa voi myös keskustella ennen nussimista ja nussimisen jälkeen. Ei ole heti käsi ojossa ja kudpai.

Äänestä

Menetin poikuuteni maksulliselle naiselle kun en jaksanut odottaa sitä oikeaa.
Suomes 95% naisista on maksullisia koska tyttöystävää ei saa jos ei ole rikas.

Äänestä

Privaattiesityksiä strippareilta on tullut ostettua paljonkin viimeisten 17-vuoden aikana. Tavalliset rostituoidut olen yleensä etsinyt joistain Helsinkiläisestä ravintolasta ja tyytyväinen olen ollut. Kyl mulle prostituoitu kelpaisi vaikka vaimoksi ja töitäkään sen ei tarvisi lopettaa ellei itse haluaisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


naarutaaru kirjoitti:

Mies! Oletko koskaan käynyt maksullisissa naisissa? Mitä ajatuksia he herättävät sinussa? Voisitko alkaa seurustelemaan naisen kanssa joka olisi myynyt itseään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu