on tässä
http://infopoint234.blogspot.fi/2011/05/funny-fat-girl.html
Ei nyt välttämättä tarvitse kiittää näkemästäni vaivasta, mutta arvostaisin kehuja kyllä. Enirolta sanottiin että palkkani laskee ellen kohta keksi jotain.
http://infopoint234.blogspot.fi/2011/05/funny-fat-girl.html
Ei nyt välttämättä tarvitse kiittää näkemästäni vaivasta, mutta arvostaisin kehuja kyllä. Enirolta sanottiin että palkkani laskee ellen kohta keksi jotain.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Where is the fun? I only see some sexy girls.
Joo, aika sairaan ylipainoisia.
Tuon kanssa kun lähtis järvelle uimaan niin ei olis pelkoo et hukkuis kun on monta pelastus rengasta mukana
viikon Alepa-typu kelluu hyvin
.
Koetaanpas nyt rauhoittua ja mennä itseenne
.
Minulla on hämärä muistikuva, että keskustelimme joskus vuosia sitten naisten, erityisesti Alepassa käyvien naisten, ulkonäöstä. En kuitenkaan silloin tarkoittanut, että kaikilla asiakkailla sentään ihan noin hyvä ruokahalu olisi.
.
Onko Alepa ja Tuuri Suomen Walmart people
http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=92544
.
Hyvä verrastus! ;-)
Eipä ole Alepaa näillä nurkilla. Mutta palkan alennusta en kannata missään nimessä, joten sikäli puollan aloitustasi.
ai sinä. Taateli.
Isoista tytöistä tulee aina mieleen, miten paljon he oikeasti syövät ja paljonko siihen menee rahaa vk tai kk:ssa ? Teen itse ruoan ja nyt kun pitää ostaa suht siistiä työvaatetta, niin 30 euroa vaatekappaleeseen oli harkinnan paikka. Terveellisestä ruoasta ei voi tinkiä eikä juopotteluun ole varaa. Ruoka ja asuminen....työmatkat.
Paljonko todellinen xl-ihminen laittaa rahaa kuukaudessa ruokaan?
Kalja lihottaa erityisesti miehiä ja sen rumban olen jo nähnyt. Äijä joi ja lakkas syömästä. Keissi kaljaa päivässä = 5-6 keissiä/ vk ja alkosta vahvistusta lisää. Maksaahan sekin. Niinku kaikki muukin.
kuvan naiset ovat xxxxl ei xl kokoisia..
kuulepas nyt, mikään tässä elämässä ei tule ilmaiseksi joten alepa-typyköihinkin on satsattava
.
Syövätkö Alepan asiakkaat suoraan kuormasta
.
Tokassa kuvassa on frost-free.