viikon Alepa-tyttö !11!!!

on tässä

http://infopoint234.blogspot.fi/2011/05/funny-fat-girl.html

Ei nyt välttämättä tarvitse kiittää näkemästäni vaivasta, mutta arvostaisin kehuja kyllä. Enirolta sanottiin että palkkani laskee ellen kohta keksi jotain.
15114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Where is the fun? I only see some sexy girls.

Äänestä

Joo, aika sairaan ylipainoisia.

Äänestä

Tuon kanssa kun lähtis järvelle uimaan niin ei olis pelkoo et hukkuis kun on monta pelastus rengasta mukana

Äänestä
  • viikon Alepa-typu kelluu hyvin

    Äänestä

.

Koetaanpas nyt rauhoittua ja mennä itseenne

.

Äänestä

Minulla on hämärä muistikuva, että keskustelimme joskus vuosia sitten naisten, erityisesti Alepassa käyvien naisten, ulkonäöstä. En kuitenkaan silloin tarkoittanut, että kaikilla asiakkailla sentään ihan noin hyvä ruokahalu olisi.

Äänestä

Eipä ole Alepaa näillä nurkilla. Mutta palkan alennusta en kannata missään nimessä, joten sikäli puollan aloitustasi.

Äänestä
  • ai sinä. Taateli.

    Äänestä

Isoista tytöistä tulee aina mieleen, miten paljon he oikeasti syövät ja paljonko siihen menee rahaa vk tai kk:ssa ? Teen itse ruoan ja nyt kun pitää ostaa suht siistiä työvaatetta, niin 30 euroa vaatekappaleeseen oli harkinnan paikka. Terveellisestä ruoasta ei voi tinkiä eikä juopotteluun ole varaa. Ruoka ja asuminen....työmatkat.

Paljonko todellinen xl-ihminen laittaa rahaa kuukaudessa ruokaan?
Kalja lihottaa erityisesti miehiä ja sen rumban olen jo nähnyt. Äijä joi ja lakkas syömästä. Keissi kaljaa päivässä = 5-6 keissiä/ vk ja alkosta vahvistusta lisää. Maksaahan sekin. Niinku kaikki muukin.

Äänestä
  • kuvan naiset ovat xxxxl ei xl kokoisia..

    Äänestä

  • kuulepas nyt, mikään tässä elämässä ei tule ilmaiseksi joten alepa-typyköihinkin on satsattava

    Äänestä

  • puskalisko kirjoitti:

    kuulepas nyt, mikään tässä elämässä ei tule ilmaiseksi joten alepa-typyköihinkin on satsattava

    .

    Syövätkö Alepan asiakkaat suoraan kuormasta

    .

    Äänestä

Tokassa kuvassa on frost-free.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puskalisko kirjoitti:

on tässä

http://infopoint234.blogspot.fi/2011/05/funny-fat-girl.html

Ei nyt välttämättä tarvitse kiittää näkemästäni vaivasta, mutta arvostaisin kehuja kyllä. Enirolta sanottiin että palkkani laskee ellen kohta keksi jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu