FLOW 2012 --> Kaksi 3 päivän lippua HALVALLA! Nopeasti

Äkilisen sairastumisen vuoksi myyn 2 X 3päivän lippua flow festareille. Liput on voitettu Metron kisasta, joten lipuissa ei tuota "nimen" vaihto ongelmaa ole, Liput olis 80e kpl eli 160 e yhteensä. Nouto Sörnäisistä! Ottakaa nopeasti yhteyttä..ja hinnastahan voi aina neuvotella.
4462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Moikka!

Onko mahdollista ostaa vain toisen lipuista??

Äänestä

saitko jo myytyä??

Äänestä

Moi, voisin hakea liput huomenna jostain iltapäivällä. Asun Sörkässä itse. Laita viestiä 0409667731.

Äänestä
  • Voisin katsoa tota vuosilukua ensi kerralla..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sörnäs kirjoitti:

Äkilisen sairastumisen vuoksi myyn 2 X 3päivän lippua flow festareille. Liput on voitettu Metron kisasta, joten lipuissa ei tuota "nimen" vaihto ongelmaa ole, Liput olis 80e kpl eli 160 e yhteensä. Nouto Sörnäisistä! Ottakaa nopeasti yhteyttä..ja hinnastahan voi aina neuvotella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu