Vanhoja aloituksia samasta aiheesta aikaisemminkin, mutta ajattelin nyt kysellä uudestaan että onko pääkaupunkiseudulla jotakin ns. kuntosähly vuoroa naisille, ja jos on niin missäpäin ja mahtuisiko aina työvuorojen salliessa mukaan pelailemaan?
Naisten harrasteporukka/Helsinki
4
199
Vastaukset
- ex-bandy
Itseäkin kiinnostaisi pelata ja mahdollisesti osallistua johonkin alempaan sarjaan, mikäli sopiva joukkue löytyisi tai sitten kuntoilumielessä sählyn peluu. Itseäni kiinnostaisi eniten Malmi-Tikkurila -alue.
- minhon
kirjoitan tännekkin, kun ehdin ölähtämään jo aikasemmassa ketjussa jossa viimeisein postaus oli toukokuulta :P. olisin siis kiinnostunut kans jostain harrasteporukasta. vantaa-helsinki -alueet kaikki käy. :)
- safmalf
Täällä olisi myös yksi kiinnostunut. Joukkueelta toivoisin huonoa pelitaitoa ja iloista asennetta :)
- Mine25
Täällä myös, 5 vuoteen en ole pelannut ja nyt olisi kova halu, ihan harrastusmielessä. Miten saataisiin porukka kasaan?
voi laittaa viestiä jos on peliporukkaa olemassa [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741