Hyvä Antti!"!

Hyvä Antti, se oli miehen teko,, ONNEA!!!!
8176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eiköhän olisi aika aloittaa "yrtin" viljely ja laajamittainen käyttö Suomessakin, loppuisi tuo jännittäminen ja tulisi tulosta.

Nyt voitti Trinidadin kaveri keihäässä kultaa, Jamaicalaiset ovat olleet aika pitelemättömiä eri lajeissa jne.

Suomalaiset "puristaa mailaa", ei jännittämällä tule tulosta. "Relaax maan...."

Äänestä

Suomalaiset taulukot eivät ole vielä TARPEEKSI tarkkoja, kun emme muista muista 8-16 joukkoon päääseitä...
Minä olen A ja O, ei voi olla voittaja, jos ei ole viimeinenkin, siksi viimeiseksi tulemista ei kannata hävetä. OLIMME huonoin näissä kisoissa 4:sta pohjoismaasta, mutta emme muiden sijoitusten tekmisessä...
Maailma on valhe, jos luulee että vain ensimmäiseksi tulemisella on merkitystä....

Äänestä
  • Eikä aina samalla ajatuksella voi voittaa, koska saman jankuttamiseen on pakko kyllästyä....

    Äänestä

  • Jankuttivat samaa... kirjoitti:

    Eikä aina samalla ajatuksella voi voittaa, koska saman jankuttamiseen on pakko kyllästyä....

    Ainoa voittava Ismi on Natiolismi, vain se voi jonkun murhata, tappaa ja surmata.
    Jos et ole Isänmaallinen, se on maailman silmissä crimaasnal....
    Yhtä voittavaa on olla nimikirjaimiensa puolella....
    Suomi ja 3 300 Finiistealaisen Goljatin PÄÄHÄN! Kannattaako enää kuolla lisää mitaleja? Kun riittää nähdä vain keltainen ympyrä, ja kirjoittaa lapulle mitä tahansa tilastoja?

    Äänestä

  • Galiseva Golgata kirjoitti:

    Ainoa voittava Ismi on Natiolismi, vain se voi jonkun murhata, tappaa ja surmata.
    Jos et ole Isänmaallinen, se on maailman silmissä crimaasnal....
    Yhtä voittavaa on olla nimikirjaimiensa puolella....
    Suomi ja 3 300 Finiistealaisen Goljatin PÄÄHÄN! Kannattaako enää kuolla lisää mitaleja? Kun riittää nähdä vain keltainen ympyrä, ja kirjoittaa lapulle mitä tahansa tilastoja?

    Suomen Kristus 2 cm Golajtia pitempi nyt?
    Onko Venäjä silti Suomelle se Goljat? Tuo silmä on tosi....

    Äänestä

Himmee on pronssi,ei hyvä ei!

Äänestä

Hyvä Antti!!!!! Pronssi on hieno saavutus ja siitä on suunta vain ylöspäin:)

Äänestä

Ruuskanen ei paljoo puhu vaan antaa keihään puhua puolestaan. Ei se taida ihan näin mennä.
HYVÄ RUUSKANEN !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikkeliläinen-17 kirjoitti:

Hyvä Antti, se oli miehen teko,, ONNEA!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu