olen modelli kolmas komea, kastettu ja rakastettu ihminen, joskaan en tällä palstalla, mutta muuten kyllä. Minä olen nähnyt paljon, mutta puhunut vähän näkemistäni asioista ja nytkin aijon vetää matalaa profiilia ja olla kertomatta niistä asioista mistä tiedän ja mistä en tiedä.
Mutta sen vaan sanon, että jos olisin auto, niin olisin Jaguar, mittarissa 100 000 ja apumiehen paikalla on kuskattu muutakin kuin äitiä.
Olen istunut nyt yhtäsoittoa 3 päivää lotus asennossa, syönyt koipalloja, tuijottanut vitunhaltioiden kuudetta taulua ja antanut virrata musiikin korvieni kautta sisälleni.
http://youtu.be/g8mUvqYFKwI
Minä olen modelli...
1
<50
Vastaukset
- no, enköhän
minäkin tuohon 80 ikävuoteen mennessä ole jo kaikkea nähnyt..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1361086Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli37937Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi47849Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus73820Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva159802Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e34764- 54741
Ootko sä oikeasti sinkku?
Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥42696Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy187680Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali136675