Mitä arvon punkkarit teitte Pussy Riotin hyväksi?

huonolta näyttää

Järjestettikö mielenosoituksia Venäjän lähetyksen edessä tai kadunvaltauksia tehtaankadulla Venäjän lähetyksen edessä? Te ette ole punkkareita. Timo Soini muuten on! Hän uskaltaa sanoa ja seistä sanojensa takana
Miten osoititte mieltä Urpilaista ja Kataista vastaan kun he lupasi koko maan kaikki rahat huuhaa Etelä-Euroopalle?. Jälleen kerran. ETTE MITENKÄÄN.

9

161

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • okei nyt sitten

      Timo Soini on vielä punkkarikin kun oman maan punkit nynnyilee.

    • terveys? jaa-a

      Kaiken muun lisäksi ( ja se ei ole mitenkäänalempiarvoista) Timo hoitaa oppositiojohtajan tehtävät voimiensa mukaan.

    • NYT RIITTI

      Emme mitään vai tekikö joku. VOI PERKULES. Poliittisen puolueen mies hoitaa punkkarienkin hommat. HÄPÄISY

    • soini ja punknuoriso

      Muistan viel' 70-luvun ja 80-luvunvaihteen SILLOIN OLI PUNKHENGEE JOKAPUOLELLA. Taitaa Soini ollakin sen ajan lapsi. Hyvä asenne miehellä.

      • punk is dead Suomess

        Soini todellinen punkkari Suomessa. Arvostelkaa Stuibia herrantähden. Arvostelkaa demareita herre good. Nyt Teitä kaivataan. Missä Te olette?


    • menkää lujaa

      Todellinen punkkari Timo Soini. Mitä tekivät valtapunkit Pussy riotin puolesta? Ei mitään. Ajatelkaa. Ei mitään?

    • oliko näin?

      Ette tehneet kerrassaan mitään. Oliko näin?

    • Nyt toimii Tuomioja

      On Vain se yksi vasemmistolainen vanha. Tuomioja 60-lukulainen tukee Pussy Riotin esiintymistä. HUom! Muut Suomessa ei. Soini joukkoineen vetäytyi Normandialinjan suojiin.

    • Noleftnorrite

      Tommoset lännen rosvokapitalistien agendaa ajavat kätyrit ja käsikassarat ei paljoo ansaitse tukea

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      88
      2503
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1455
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1378
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      11
      1192
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      923
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      900
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      33
      773
    8. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      773
    9. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      102
      771
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      706
    Aihe