Järjestettikö mielenosoituksia Venäjän lähetyksen edessä tai kadunvaltauksia tehtaankadulla Venäjän lähetyksen edessä? Te ette ole punkkareita. Timo Soini muuten on! Hän uskaltaa sanoa ja seistä sanojensa takana
Miten osoititte mieltä Urpilaista ja Kataista vastaan kun he lupasi koko maan kaikki rahat huuhaa Etelä-Euroopalle?. Jälleen kerran. ETTE MITENKÄÄN.
Miten osoititte mieltä Urpilaista ja Kataista vastaan kun he lupasi koko maan kaikki rahat huuhaa Etelä-Euroopalle?. Jälleen kerran. ETTE MITENKÄÄN.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Timo Soini on vielä punkkarikin kun oman maan punkit nynnyilee.
Kaiken muun lisäksi ( ja se ei ole mitenkäänalempiarvoista) Timo hoitaa oppositiojohtajan tehtävät voimiensa mukaan.
Emme mitään vai tekikö joku. VOI PERKULES. Poliittisen puolueen mies hoitaa punkkarienkin hommat. HÄPÄISY
Muistan viel' 70-luvun ja 80-luvunvaihteen SILLOIN OLI PUNKHENGEE JOKAPUOLELLA. Taitaa Soini ollakin sen ajan lapsi. Hyvä asenne miehellä.
Soini todellinen punkkari Suomessa. Arvostelkaa Stuibia herrantähden. Arvostelkaa demareita herre good. Nyt Teitä kaivataan. Missä Te olette?
Todellinen punkkari Timo Soini. Mitä tekivät valtapunkit Pussy riotin puolesta? Ei mitään. Ajatelkaa. Ei mitään?
Ette tehneet kerrassaan mitään. Oliko näin?
On Vain se yksi vasemmistolainen vanha. Tuomioja 60-lukulainen tukee Pussy Riotin esiintymistä. HUom! Muut Suomessa ei. Soini joukkoineen vetäytyi Normandialinjan suojiin.
Tommoset lännen rosvokapitalistien agendaa ajavat kätyrit ja käsikassarat ei paljoo ansaitse tukea