Oon ollu töissä:)

Lykin rullatuolipotilaita vanhainkodissa vai mikä lie onkaan. Alapäitä suihkuttelen ja joskus vedet roiskuu pitkin seiniä ja se ei oo kivaa:(
Mun tuleva mies toi meet töihin:)

Goosh! Meen röökille kunnei tätä aina jaksais. Käsiä pakottaa kunne on muutenki laihat ja heiveröiset:(
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"vai mikä lie onkaan" :D

Mitäköhän vänksylle kuuluu.. Vois joskus tulla kertomaan kuulumisia :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vänksy logged out kirjoitti:

Lykin rullatuolipotilaita vanhainkodissa vai mikä lie onkaan. Alapäitä suihkuttelen ja joskus vedet roiskuu pitkin seiniä ja se ei oo kivaa:(
Mun tuleva mies toi meet töihin:)

Goosh! Meen röökille kunnei tätä aina jaksais. Käsiä pakottaa kunne on muutenki laihat ja heiveröiset:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu