Näin kesäloma- ja matkailusesongin käydessä kuumimmillaan: Missä maassa on mielestänne komeimmat miehet tai kauneimmat naiset? Itse pidän englantilaisista miehistä ja mieheni brasilialaisista naisista.
Jätetään sitten rasistiset heitot väliin, ettei mene turhaksi kinasteluksi. ;-D
Jätetään sitten rasistiset heitot väliin, ettei mene turhaksi kinasteluksi. ;-D
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kauneimmat naiset ovat Ruotsissa, ja komeimmat ja miehekkäimmät miehet tietenkin Suomessa!
Molempien sukupuolien kauneimmat löytyvät Aasiasta akselilla Kiina-Japani.
Polynesiasta tulevat komeimmat miehet ja kauneimmat naiset. Eli Havaiji, Samoa, Tahiti, Tonga, Tokelau, maorit Uudesta Seelannista. Pohjoismaalaisen silmä lepää. Ja sieltä ei löydy näitä vaatehenkari-ihmisiä vaan luonnollisen näköisiä ja kokoisia, itsestään ylpeitä miehiä ja naisia.
Miesystäväni sanoin - kauneimmat lähiulkomaan naiset Virosta ja minun sanoin - komeimmat miehet Suomesta!
Kauneimmat naiset kuulemma Pohjois-Euroopasta ja USA:sta, komeimmat miehet Etelä-Euroopasta sekä monesta muusta maasta... Riippuu henkilöstä!!!!!
Ne on meillä, minä ja mun mies. Suomalaisia ollaan.
Mikä nyt kulloinkin sattuu miellyttämään ;)
Pohjoismaiset naiset ovat kauneimpia! Samaa sarjaa löytyy kyllä myös pohjoisamerikasta.
Me miehet olemme melkein yhtä komeita kaikkialla!
Aasian suuntaan en lähtisi katselemaan kumpaakaan sukupuolta.. Pakko tuokin oli mainita.