Kuoleman merkki

Onko joissakin ihmisissä ns. kuoleman merkki?

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012090116028895_uu.shtml
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Herran jestas ! ? !

Äänestä

Julkisuudessa on yritettävä pysyä pillerillä millä hyvänsä.
Tässä tapauksessa pillerin väriksi kerrotaan punainen. Kas kun ei pinkki :D

Mutta. Taas tuli toivottua palstatilaa. Ei ne toimittajat pengo jonkun blogeja. Kyllä se blogisti itse tunkee niitä tyrkylle.

Äänestä

Joissain? ...

Kaikissa on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päivät luettu kirjoitti:

Onko joissakin ihmisissä ns. kuoleman merkki?

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012090116028895_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu