Etsin haastateltavaa Cosmopolitan-lehteen

Hei!
Kirjoitan Cosmopolitan-lehteen artikkelia deittailusta ja etsin haastateltavaksi 24-35 vuotiasta sinkkumiestä, joka haluaisi nimettömänä kertoa kokemuksiaan deittailusta ja naisen iskemisestä.

Ota rohkeasti yhteyttä: anna.nummisto(a)sanomamagazines.fi
1114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rumana miehenä olen iskenyt paljon naisuia mut ei ole ikinä tärpännyt. Ruma mies siis ei saa iskettyä naista eikä pääse ikinä treffeille. Naisille siis on naamavärkki erittäin tärkeää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cosmo9854 kirjoitti:

Hei!
Kirjoitan Cosmopolitan-lehteen artikkelia deittailusta ja etsin haastateltavaksi 24-35 vuotiasta sinkkumiestä, joka haluaisi nimettömänä kertoa kokemuksiaan deittailusta ja naisen iskemisestä.

Ota rohkeasti yhteyttä: anna.nummisto(a)sanomamagazines.fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu