No asiahan on että mun kamu laikkas tai ajo kun nukuin mun toisen kulmakarvan puoliks pois ja siihen jäi sänki eli nyt mua pelottaa ettåä kasvaako kulmakarvat enää takas...?! Oikeesti auttakaa mua?!!?!?!?! :)))
Tää ei oo totta :/
puppelii
4
276
Vastaukset
- :) :) :)
Ei se kasvu ajeluun lopu, kyllä ne kasvaa edelleen.
- zewelle
Kyllä kasvaa takaisin. Olipas typerä temppu sun kamulta.
- puppelii
Mmm niin oli mut kiitos autto paljon tietää et ne kasvaa takasin :)) KIITOS!
- gyhted
Jos toi ois mun kaveri oisin ajanu sen kaljuks kostoks. lol
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301876
- 1211355
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401140Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591051- 491039
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2661008- 1341005
Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58819Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet81816