LOL, miten pinnallisia naiset on :D

Huvittavaa...
3218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eivät kaikki ^^

Äänestä

LOL LOL LOL! Siis ihan tosi, kaikki naiset on siis niin pinnalisii. Mut onneks on tollasii ihqui miehii, jotka niinku tykkää siis tällasist pinnallisist bimboist. ROFL ihqudaa! :-) ;-) ;-D

Äänestä

Hyvä että useimmille miehille riittää että naisella on hyvä perse, paljon meikkiä ja paljastavat vaatteet. Ei naisella pidä tai saakaan olla omaa tahtoa ja mielipiteitä. Naisen tulee olla mykkä panonukke, jota kehtaa esitellä kavereille ja sukulaisille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohikulkijakin kirjoitti:

Huvittavaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu