Eli. Ostin just uuden laudan cartellista. (vanha oli joku 20e joten sillä ei pystyny tekee mitää). Ja nyt opettelen olliee. mut pelkään et mun uus lauta menee rikki. kuulostaa ehkä vähä pihiltä mutta en iha heti sais uutta niin meneekö laudat helposti katki? niin ja mistä kannattais lähtee liikkeelle ja miten?
mun sisko taas haluis ostaa longboarding mut se ei tiedä minkälainen sellanen kannattais hankkii... joten jos tiiät niin helppii! niin ja mistä?!?!?!?!?!?!
viittiix mennä rampille silleen ihan vaan rullaileen niit kivoi mäkii alas jos ei mitää temppui kuitenkaa osaa kunnol. niin ja oon viel tyttö! ja öö ala-asteella 6. luokalla.
vinnkkejä! skedeys ja longboard
helps!
4
184
Vastaukset 4
- plääh! :)
kyllä viittii mennä ku kaikki on joskus ollut aloittelijoita! sinne sekaan vaan! :)
- moikka moi
longboarding voi hankkii vaikka skateprosta tai vaikka just sielt cartellista
- skateboy1111
https://www.youtube.com/watch?v=1sS5BqGSgaE&feature=youtube_gdata_player Tosson hyvä skede pätkä kattokaa ja tykätkää
- P0IKANEN
Tampereen offshoressa on lonkkareita nyt johonki syyshintaan, halavalla lähtee! :);)!!11
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1721869Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541340Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset221985- 71897
- 56820
- 46765
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63757- 90737
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200677Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”151636