Puumanaiset lapsiin sekaantujia!

Miksi nykyään joka tuutissa ihastellaan vanhoja naisia, jotka vonkaavat nuorilta miehiltä seksiä?

Tasa-arvon vuoksi pitäisi myös hypetellä vanhoja irstaita setiä, jotka yrittävät saada pikkutytöiltä pillua. Missä ovat Leijonamiehet?
3140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vanhemmat naiset on TURN ON
Vanhemmat miehet on TURN OFF

Äänestä

Jaa niin että sinun mielestäsi ollaan täysin samalla viivalla, jos viiskymppinen ukko yrittää saada pillua 15-vuotiaalta tytöltä ja 40 v nainen on seksisuhteessa 22 vuotiaan miehen kanssa?

"Vanha nainen" ja "nuori mies" ovat varsin suhtellisia käsityksiä.....
Se, että pariskunnalla on ikäeroa 25-30 vuotta miehen hyväksi, on aivan tavallista - mutta jos naisella on 15 v itseään nuorempi seksikumppani on melkein jo rikollista toisten mielestä. Miksi?

Äänestä

No siksi ettei se vanha äijä tietenkään tykkää kun sen vaimo vaihtaa sen "kahteen kakskymppiseen" (mikä oli ennen vain miesten vitsi).

"Ihan omasta kokemuksesta ja ystävättärieni myös tiedän että 40 v ja siitä ylöspäin n kymmenen vuotta on seksuaalisuutemme ihan toista luokkaa kuin silloin parikymppisinä. Monet ikäiseni naiset joutuvat elämään melkoisessa puutteessa kotonaan ikäisensä miehen kanssa. Juurikin yksi ystävättäreni itki olkapäätäni vasten miehen kaipuutaan. Kehoitin hommaamaan nuoren rakastajan mutta ystävätär on uskollista sorttia ja päätti kestää vielä. voin sanoa seksinhimoni kasvaneen. Tutkimukset voi olla mitä on mutta kokemus puhuu omasta puolestaan. Muistan kyllä ex mieheni himot silloin paruikymppisinä ja oman välinpitämättömyyteni koko asiaan. Lapset menivät kaiken edelle ja se on tosiasia. Ei parikymppisinä kerinnyt miettimään seksijuttuja mutta toki kun halusi miestä miellyttää niin siihen välillä mukaan lähti. Oma nautinto ja orgasmi oli kyllä hakusessa ja hukassa pahasti vaan
eipä ole enään. Eron jälkeen minulla oli 7 vuotta nuorempi mies vuoden ajan mutta hänellekkin iski vauvakuume joten vaihdoin takasin ikäiseeni. Välissä oli kuitenkin 10 vuotta nuorempi rakastaja enkä valehtele että sain 7 orkkua peräjälkeen sen hepun kanssa. Ihana muisto nuoresta miehestä "

No poraatteko te seksin puutettanne vai hankitteko edes ihanan muiston nuoresta miehestä vaikkei suhde kestäisikään lopun elämäänne?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leijonamiehet on pop kirjoitti:

Miksi nykyään joka tuutissa ihastellaan vanhoja naisia, jotka vonkaavat nuorilta miehiltä seksiä?

Tasa-arvon vuoksi pitäisi myös hypetellä vanhoja irstaita setiä, jotka yrittävät saada pikkutytöiltä pillua. Missä ovat Leijonamiehet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu