Nainen kun olen tuntenut hänet jo ainakin vuoden, ja silloin tällöin jutellut facebookissa ja tekstiviesteihinkin yleensä vastailee. Mutta perjantaina menimme yhteen baariin jossa oli jo 2 hänen miespuolista ystävää, joista minulle baariin mennessä kertoi mitä luulette onko hän minusta kiinnostunut vai onko niin huomion kipeä että tahtoo miehiä vaan ympärilleen?
Onko Kiinnostunut..
?
3243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miten ihmeessä tuosta voi vielä mitään sanoa :D
ja voihan naisella olla kavereita vaikkei olisi huomionkipeä..
Eri asia jos tekisi spontaaneja kiinnostuksen osoituksia juuri sinua kohtaan.
Onko se spontaania osoitusta, jos baarissa ollessa vilkuili minun suuntaan ja välillä peilaili itseään pikku peilistä. Ja tänään facebookissa laittoi viestin ja kyseli illan suunnitelmia?
Voi J...lauta. Nyt aletaan olemaan jo todellisen avuttomuuden äärellä. Eli menitte yhdessä baariin ja vilkuili sinua. Ja silti et ota itse selvää asiasta vaan kyselet sitä täällä. Ei ei ei. Ei näin.