Hei! Osaisiko joku kertoa millä konstilla saa parhaiten aikaan / jäämään naamaan sellaisen vajaan millin parransängen? Käsittääkseni femakot tykkää ja muutenkin näyttää aikas maskuliiniselta sellainen pieni hyvinhoidettu sänki ympäri naamaa? Itse kun olen armeijasta asti höylällä ajellut niin naama on kun pyhäkoulupojalla mutta haluaisin vinkkejä tällaiseen asiaan..
Lyhyt parransänki..?
partaa
3
412
Vastaukset
- sänkii
hiusleikkurilla jossa on pituuden säätö,itte käytän sellasta.
- outoappp
Ei parta lähde hoylällä kokonaan jos ajat myötäkarvaan. Kyllä mulla ainakin jää se 1mm karvaa vaikka vetelisin terävällä höylällä 1o kertaa karvan kasvusuuntaan.
- ...
En tiedä onko paras vinkki, mut ite oon "tehny" vanhemmasta kertakäyttöhöylästä sellaisen, et kun se on vähän tylsistyny niin nyt se ei aja ihan kaikkea pois mutta kuitenkin tasaisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1802207
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,871580Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821454Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141294Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita441114Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2161092- 45997
- 98909
- 85845
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49815