Minusta tuntuu että mulla on vähän liiankin hyvä nainen suhteessa. Itse olen laiska paska eikä elämäkään oikein tunnu kulkevan, mutta naisystäväni on aikaansaapa ja taitava sekä tavoitteellinen.
Mietin vaan, että jos kumppaniin verrattuna tuntee itsensä luuseriksi suhteessakin niin eikö silloin kumppani ole väärä?
Mietin vaan, että jos kumppaniin verrattuna tuntee itsensä luuseriksi suhteessakin niin eikö silloin kumppani ole väärä?
Vastaukset 3
Vanhimmat
eikö silloin pitäisi haluta olla naisensa arvoinen ja yrittää parantaa tapansa?
kannattaiskos kokeilla jotain oman itsetunnon kohottamiseksi, eikä vaihtaa naista siksi?
olet masentunut.
Omahoitona sokeri pois ruokavaliosta ja liikuntaa useita kertoja viikossa.
Itse olen miettinyt ihan samaa,olen elänyt naisen siivellä jo kohta kymmenen vuotta koska olen patalaiska elämäntapa downshiftaaja.Parempi vain päästää hänet vapaaksi jotta hänelläkin olisi mahdollisuus ihan oikeaan mieheen.En todellakaan halua olla kenenkään elätettävänä,sitä varten on yhteiskunta.