rasvanpolttajat!

Onko kukaan kokeillut PharmaShred rasvanpolttajia, että onko laatukamaa vai täyttä paskaa ?
6255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Rasvanpolttajat EIVÄT TOIMI! Ei kannata heittää rahojaan hukkaan. Suomen markkinoilla ei ole ensimmäistäkään pilleriä/jauhetta joka polttaisi rasvaa.

Äänestä

Samaa voin todeta kuin TheOne. Rasvanpolttajat eivät toimi.

Äänestä

The 3-in-1 Smart InShape Toning Belt

While most slimming belts on the market use vibration stimulation to improve circulation and toning, InShape Toning Belt integrates three of the latest technologies to provide you with even MORE! With the digital controller and its LCD display, you can easily choose your preferred function, timing, intensity and temperature level.


InShape Toning Jel


InShape Toning Gel contains Phytosonic™, a complex active ingredient which carries the same function as ultrasound wave fat dissolving technology. Composed of three synergistic natural herbal extracts, including Glaucium flavum, Euglena gracilis and Vegetal caffeine, Phytosonic™ helps ultrasound waves penetrate deep into the fat layers under the skin stimulating the body’s natural fat burning process. This process breaks down fat tissues into consumable energy, clears toxins, and reduces the amount of fat in the body. The results? Inches off your waistline, and a more defined and toned appearance !

For more info, visit this site:

http://www.youtube.com/watch?v=4uNQAvXoLeE

http://www.inshapeprogram.com/home.html

Äänestä
  • Juu ei ole. Parhaimmillaki tuotteilla teho on marginaalinen jos sitäkään.

    Äänestä

Joo niin on. Esimerkiksi nuotiolla kärisee rasva paikallisesti vain siitä rasvatapista. Jos ymmärtää kävellä kyllin pitkän pätkän sinne nuotiopaikalle ja jättää sen rasvatapin syömättä niin kyllin monesti viikossa sekin on jo ihan toimiva rasvanpolttaja..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuntoilija 195 kirjoitti:

Onko kukaan kokeillut PharmaShred rasvanpolttajia, että onko laatukamaa vai täyttä paskaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu