eli olen 29w miekkonen ja kaverini n34w.
ja kun kunnon kaveruudesta puhutaan ni kerronpa oman tarinani.
olemme tunteneet jo vuosia ja aluksi juttelimme noin kerran viikossa ja pikkuhiljaa enemmän ja useammin.
nyt vuosien varrella kaveruutemme on sellaisella pohjalla että kun näemme jossain niin pitkään toisiamme halaamme ja voimme jopa ihan avoimesti ja julkisesti pussailla ja suudellakin, ja vain pelkkinä kavereina.
en henkilökohtaisesti ole edes harkinnu yrittää saada häneltä mitään muuta koska olen mielestäni erittäin hyvän kaverin itselleni saanut ja siitä myös kiinni pidän.
joskus silloin tällöin saatamme jopa toistemme kainaloon nukahtaa ja pitää toisistamme hyvä huolta ja antaa ns kaverilämpöä.
onko siinä jotain väärää mielestänne.
toivon asiallisia viestejä ja kannanottoja kaveruuteemme.
tämä kaveruus on viellä semmoinen et nyt tällähetkellä kumpikaan meistä ei seurustele ja mikään ei ollut silloinkaan erilaista.
minun silloinen avovaimoni ei sitä silloin aluksi käsittänyt jamyöhemmin kyllä sano et ole tyytyväinen et sulle on tuollainen kaveri siunaantunut. näin myöskin tein.
olimme myös usein minun ja hänen exät iltaa istumassa ja silloinkin saatoimme toisillemme ystävä ja kaveri pusuja antaa ja exämme kyllä sen suvaitsivat.
eli mikään ei ole muuttunut vaikka kumpikin olemme sinkkuja ja jos esim hän itselleen uuden miehen löytää olen vilpittömästi onnellinen hänen puolestaan ja myös hänkin olisi.
kaveruutemme tulee olemaan ikuista.
onnea ja menestystä kaikille kunnon kavereille.
pitäkää toisistanne huolta ja suhteet kavereina älkää minään muuna.
aina tarvii kunnon kaveria.
tässä sinkkukaveruutta
kaveri
0
398
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2212926Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1732556Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1071189Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321102- 681048
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831045Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2791002Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka338989Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20929Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22788