Parhaat ripsienpidennykset

saa mistä?

Missä tehdään paras ripsienpidennys?

8

943

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Missä päin asut? Tampereella suosittelen Wh?s Nextiä ehdottomasti! Todella hyvää jälkeä, ja pysyvät hyvin. Oon tykänny kovasti! Muiden kaupunkien osalta ei kyllä ole kokemuksia..

    • made in paris

      Pariisissa

    • Vastaatkaa ny

      ny jotain. Missä ootte käyny ja ollu tyytyväisiä? Jos ny sen verran rajataan, että Etelä-Suomen alueella. Ettei ihan Pariisiin asti tarvis lähteä ;)

    • Jotkut kehuu

      tota Blingiä Tampereella. Onko hyvä? Entä kauneuskeskus Fenix? Entäpä laittajat? Kenelle näissä kannattaisi varata aikaa? Vai joku muu paikka? Mikä? Hinnalla ei niin väliä, vaan hyvä lopputulos.

    • Glitterikoukku

      Olen käynyt laitattamassa ripseni jo vuodesta 2007 HeavenlyNailsissa Tiinalla. Tiina toimii myös kouluttajana. Hoitolassa on myös ripsistylisti, jonka hinta on hieman edullisempi kuin kouluttajan hinta. Olen joskus huollattanut ripseni hänellä ja olen ollut tyytyväinen myös hänen työnsä jälkeen. Voin suositella molempia lämpimästi, mikäli kysyjä asuu pääkaupunkiseudulla. Iso plussa on omat parkkipaikat (itse asun Keravalla ja käyn yleensä töistä tullessa), joten ilmainen parkkipaikka on taattu. Suosittelen!

    • hiekkis1

      Suosittelen http://www.annailsbeauty.com/ kävin itse juuri pari päivää sitten ja todella hyvä ja nopea laittaja.

    • seirita

      Kävin Studio Glamour,Hki,laitatin minkkiripset,luonnolliset,ei ärsytä,ovat kestäneet jo kuukauden.Minulla oli eka kerta ns,kestodiili 30E,huolto on n,55e.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      161
      8398
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      446
      7512
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      74
      3854
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      154
      3590
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      112
      3019
    6. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      54
      2685
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      126
      2036
    8. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      37
      2021
    9. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      23
      1873
    10. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1540
    Aihe