Yleistä simulaattoripeleistä

Mitäs sitte, kun jos omassa koneessa ei ole savegame1 kansiossa kansiota "money"?? Katsoin muistakin kansioista, mutta se ei ollut missään niissäkään!! Miten siinä pelissä voip tehdä rahaa, kun sitä on niin vähä??

5

197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ???

      Mistähän pelistä nyt puhut ? Sun kannattaa hieman panostaa kyssäriisi niin ehkä saat jonkun vastaamaankin.

      • Oletko muuten farmin simulator 2011 platinum editionissa ajannut tavallisella autolla? mistä sen saa, vai pitääkö se modata itse? ja sitten, miten sinne lehmäniitylle pääsee traktorin kanssa ajamaan lehmiä?? saako sieltä jostain napista tehtyä aitaan koneen mentävän aukon?


    • lanittaja

      siis farming simulaattor 2011. Ja miten siinä saa kurottajan kippaamaan kauhalla? olen yrittänyt monia näppäimiä, mutta mistään ei tapahdu mitään.

      • playboy

        kurottajan kauha kippaa hiiren ykköspainiketta painamalla pohjaan ja liikuttamalla hiirtä vaakatasossa samaanaikaan.


      • softman
        playboy kirjoitti:

        kurottajan kauha kippaa hiiren ykköspainiketta painamalla pohjaan ja liikuttamalla hiirtä vaakatasossa samaanaikaan.

        tavallisia autoja saa kun lataa modin


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      29
      2755
    2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      91
      1044
    3. Koetko sä mitään

      Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
      Ikävä
      58
      911
    4. Mies muistatko kun näit

      Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
      Ikävä
      66
      885
    5. olet kaiken rakkauden arvoinen

      Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
      Ikävä
      26
      847
    6. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      6
      837
    7. Olisi kiva

      Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
      Ikävä
      37
      810
    8. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

      Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
      Ikävä
      65
      804
    9. Oot mun koko maailma

      Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
      Ikävä
      75
      724
    10. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      136
      719
    Aihe