Nainen masturboi

Onko reilua, että nainen masturboi vaikka on aloittanut kanssani suhteen johon kuuluu myös seksiä.?itselle ei tulis mieleenkään tehdä samaa. tiedän, että tekee sitä melkein joka päivä.
10708
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

No ei tietenkään. Masturbointihan on pettämistä! Minäkin olisin mustasukkainen kumppaninen oikealle kädelle, jos tietäisin hänen pettävän minua sen kanssa.

Äänestä

Tekaiseppa autotallissa peltinen siveysvyö, jonka sitten kiinnität munalukolla naiseesi, niin lakkaa hiplaamasta itseään Onhan se nyt p..hana, ettei naisesi ymmärrä olevansa suhteessa sinun kanssasi.

Äänestä

On reilua. Ota puheeksi tai mieti hiljaa itseksesi.

Äänestä

Masturboi vaikka olen sängyssä vieressä, sanoo kovaa OLE HILJAA jos jotain asiasta kysyn.

Äänestä
  • Tyydytä nainen seksin aikana niin ei tarvitse itse asiaa hoitaa.

    Äänestä

Light it up oikeassa. Tästä on ihan lääketiettelliisiä kannanottoja, että jos mies ei nukkumaan messsä tyydytä naista, vaan vain pelkästään itsensä, nainen jää kiimaiseksi, levottomaksi, eikä pysty nukkumaan. Paras unilääke minkä mies voi naiselle antaa on orgasmi.

Äänestä

ei mitään hätää kari jotkut naiset tekevät sitä myös yhdynnän aikana saadakseen myös orgasmin,nykyinen kaverini on tehnyt sitä koko meidän yhdessä olo ajan enkä näe siinä mitään väärää tai ihmeellistä:) myös aikaisemmissa suhteissa on tapahtunut samaa että kaiketi se on aika yleistä.

Äänestä

Ei se ole vain yleistä, vaan miltei kaikki naiset ja miehet masturboivat, myös parisuhteessa. Itsetyydytys on seksin tavallisin muoto. Vasta sitten tulee yhdyntä. Siitä voi tehdä kivan yhteisen leikin. Kumpikin masturboi välillä toistensa nähden.

Äänestä

Ei ole normaalia :D Meillä hommat hoidetaan yhdynnällä eikä käsillä.Olisi eri asia jos mieheni ei osaisi hoitaa hommiaan tai kuuluisin itse näihin näihin 70% naisiin jotka eivät saa yhdynnän aikana.

Äänestä

jos se ei vähennä teidän välistä seksiä niin minusta se on vain kiihottavaa ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kari m. kirjoitti:

Onko reilua, että nainen masturboi vaikka on aloittanut kanssani suhteen johon kuuluu myös seksiä.?itselle ei tulis mieleenkään tehdä samaa. tiedän, että tekee sitä melkein joka päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu