Aamuseksi krapulaisen kanssa

En kelpaa pitkään parisuhteeseen, joten aion nyt ruveta harrastamaan pikapanoja. Tarkoituksena olisi myös sitten aamulla jäähyväisiksi kerran panna. Pelottaa kuitenkin, että krapulainen nainen oksentaa siinä päälleni ja sängylle (mikä ei tietysti haittaa jos ollaan hänen luonaan).

Onko teillä miehillä siis tällaisia oksentamistarinoita, tai voiko sitä yleensäkään tapahtua? Minulla on emetofobia, joten tällainen skenaario on kuin jostain kauhuelokuvasta.

Itse en ajatellut olla humalassa, vaan isken naiset sitten jääveden tai yhden oluen voimin.
10218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mitäpä jos fiksaisit itsesi siihen kuntoon ettei naista oksettaisi? Tai sinun tarvitsisi pokata sitä baarin kännisintä akkaa..

Äänestä

Kuulostat kyllä sellaiselta tyypiltä, että taitaa jäädä suunnitelmat ihan vaan ajatuksen tasolle.

Äänestä

Pakkohan sinun on olla itsekin kännissä ja aamulla krapulassa tai naisen viinanhaju kuvottaa.

Äänestä

Miksi ottaa riski, kun voi simppelisti päättää ettei pane ollenkaan, jos ei kerta vakkaria suhteeseen saa? :)

Äänestä
  • Lol. Nämä seurustelijoiden ohjeet on aina yhtä hyviä. Totta kai haluan seksiä, kuten kaikki normaalit ihmiset.

    Äänestä

  • säälimuna kirjoitti:

    Lol. Nämä seurustelijoiden ohjeet on aina yhtä hyviä. Totta kai haluan seksiä, kuten kaikki normaalit ihmiset.

    Vedä handuun. Se voittaa känniseksin.

    Äänestä

Voi siltä tulla ripulitkin... ;-)

Äänestä

Kyllä romanttisinta mitä mies voi tuossa tilanteessa tehdä on tarjoutua pitämään naisen hiuksia ylhäällä tämän oksentaessa jotta ne eivät putoa posliinipyttyyn.

Äänestä
  • Voihan se tupeen ottaa pois ennen tyhjennystä. Jos on pelkoa että putoaa...

    Äänestä

Tuli aloittajan jutuista mieleen eräs episodi pohjoisesta vuosien takaa..

Levin Vinkkarin afterskissä 20 vuotta minua vanhempi nainen alkoi iskemään (olin silloin itse n. 30). Oli hyvännäköinen ikäisekseen, isot rinnatkin vaikka ei ollut lihava. Siinä vedettiin sitten snapseja oikein urakalla jonkin aikaa. Nainen vuodatti koko elämäntarinansa, minä en sanonut oikein mitään. Lähdettiin siitä sitten kävelylle. Naiselle soitti joku ja tämä totesi iloisesti - mennään tämän XXXXX kanssa saunomaan. Käveltiin muutama sata metriä naisen kämpille, se oli toisessa kerroksessa, sisään mentiin ulkokautta.

Kämpillä nainen meni samantien vessaan, oli pitkään. Tuli sieltä luokseni ja saman tien päälleni. Alkoi imemään, hieromaan ja huohottamaan. Minä sitten sormilla räpläämään naisen alapäätä. Puhelimeni soi. Kaverini kysyi että missä v.itussa sinä oikein olet? Vastasin että kyllä täällä menee nyt kaikki päin v.ittua (sormet oli sisällä naisen p.illussa).

Olin liian kännissä seksihommiin, nainen imi ja imi munaani, mutta minulla ei vaan ottanut eteen. Sanoin naiselle että lopetetaan, en halua tätä. Nainen nousi ylös, meni ulos ja alkoi samantien oksentamaan kaiteen yli (alakerran oven eteen). Katsoin hetken sitä touhua, hyi h.elvetti, heitin vaatteet niskaan ja lähdin pois sanomatta mitään. Kello oli ehkä 17 tässä vaiheessa, joten pääsin vielä hyvin kavereiden vauhtiin omilla kämpillä ja yössä =) Ja en tosiaankaan kysellyt missään vaiheessa edes nimeä, numerosta puhumattakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


säälimuna kirjoitti:

En kelpaa pitkään parisuhteeseen, joten aion nyt ruveta harrastamaan pikapanoja. Tarkoituksena olisi myös sitten aamulla jäähyväisiksi kerran panna. Pelottaa kuitenkin, että krapulainen nainen oksentaa siinä päälleni ja sängylle (mikä ei tietysti haittaa jos ollaan hänen luonaan).

Onko teillä miehillä siis tällaisia oksentamistarinoita, tai voiko sitä yleensäkään tapahtua? Minulla on emetofobia, joten tällainen skenaario on kuin jostain kauhuelokuvasta.

Itse en ajatellut olla humalassa, vaan isken naiset sitten jääveden tai yhden oluen voimin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu