KUMPAA VEDÄT LEIVÄN PÄÄLLE!

VOITA VAI MARGARIINIA!?

NIIN!

HAHA! :D
766
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Japani

Äänestä

En vedä mitään levitettä. Laitan vain pelkkää juustoa tai lihaa.

Ei näkyvää rasvaa.

En myöskään omista lehmää, vaikka juon maitoa.

Äänestä
  • MUTTA VOI ON TERVEELLISEMPÄÄ KUIN LIHA!

    AINAKIN SILLOIN KUN SITÄ KÄYTTÄÄ KOHTUUDELLA!

    NIIN!

    Äänestä

En kumpaakaan vaan oliiviöljyä joka on kai paras vaihtoehto.

Äänestä

Voita ehdottomasti leivälle ja kurkkua päälle.

Äänestä

Leivän päälle reipas annos yöperhosia.

Äänestä

Ylähuulen. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MMies kirjoitti:

VOITA VAI MARGARIINIA!?

NIIN!

HAHA! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu