Olisiko Mehu-Jannesta ätmin arkkityypiksi? Miehessä kun ei ole oikein mitään hienoa, ei edes älykkyyttä tai luovuutta, joilla alueilla sentään monet ätmit loistavat.
Vai onko mehujannu jopa ätmiyttä heikommalla tasolla?
Vai onko mehujannu jopa ätmiyttä heikommalla tasolla?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Näyttääkö mehu-janne siltä, että on päässyt joskus korkkaamaan puhtaan teinin itselleen?
Toisaalta onhan tämän palstan lifemocker (joka etäisesti näyttää mehu-jannelta) korkannut 3 teiniä omistukseensa joiden huoranvituista heidän aisuri-aviomiehensä tulevat nuolemaan tämän YTM:n sperman jämiä.
Eli taas vielä kerran kun tämä ei ole tuntunut vielä uppoavan kaikkien kaaliin:
YTM = korkkaa puhtaan (teini)naise
ATM = nuolee vaimonsa huoranpillusta YT-sonnien sperman jämiä
Ei onneksi uppoa muiden kaaliin, kun olet kertakaikkiaan vain hakoteillä tuon sinun pilamääritelmäsi kanssa.
Täh? Onko lifemocker korkannut 3 teiniä? Missä hän on kertonut tästä? Hänhän johtaa minua!
Ei mutta pitkälti yli 60v muorin kanssa se on päässyt touhuamaan.
Ei ole hänestä arkkityypiksi, mieshän on seurustelusuhteessa, vai perätikö avioliitossa.
Älä nyt viitsi, jonkun mummon kanssa. Tuollainen on ihan yhtä vahingollista kuin palstahuutelut.
Nainen kuin nainen. Luulenpa, ettei moni palstalaismies kelpaisi edes mummoille. Sitä paitsi, joidenkin (yhtä harhaisten kuin tuon korkkausmääritelmä) määritelmienhän mukaan ATM ei myöskään koskaan pääse seurustelusuhteeseen kenenkään kanssa, ja jos pääseekin, niin kyseessä on sitten vähintään KTM.
ATM on mies joka saa pitkään suhteeseen ainoastaan ATN:n.
Ei ole salaisuus että vanhempia miesten jättämiä naisia on helpompi, miten sen kohteliaasti sanoisi, ohuen p/s-cv:n miehen, saada kuin oman ikäisen vaatimuslista-sinkku naisen.
Mehu-Janne on kirjaimellisesti eläkeläismummon kanssa naimisissa, koska naisella on lapsenlapsia. Jos tässä olisi vanha patu nuoren naisen kanssa, niin asiasta ei edes lööppeihin pääsisi.
Atm=atm= kun jokin komponentti miehessä estää naisten kanssa toimimisen= atm niin pitkään kuin kehitystä tapahtuu suuntaan.
Mies joka on nuoruudessaan päässyt ikäistensä naisten kanssa sekseihin ei edes kuulu tälle palstalle agendan mukaan tai ainakin saa turpansa pitää visusti kiinni sen suhteen. Tämä on niiden kehäraakkien areena jotka eivät koskaan täyttä matsia ole otelleetkaan.
Japanissa taisi "suojaikä" olla yhä 13v. Sinne vaan kadonnutta nuoruutta hakemaan?
Missähän vaiheessa julkisuus menee sille tasolle, että muuttuu moraalisesti vapaaksi riistaksi nettisolvaamiselle? Jotain Kimi Räikköstä jo voi suht surutta solvata mielestäni jos siltä tuntuu. Onhan kaveri julkisuudella miljoonansa tienannutkin.
Mutta mehu-janne ehkä kuitenkin jää sen rajan alle, joten en taida enempiä suoria sanoja laukoa hänestä.
Tämän palstan joidenkin neropattien mielestä kaikki vähän ikävät tai eri mieltä olevat ihmiset ovat vapaata riistaa nettisolvaamiselle.