Mäntyharjun YTM asialla?

10136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

edes muita ammattimaisia munan heiluttajia?

Äänestä
  • yks tatuoitu paska

    Äänestä

  • Ainakin se kirjoitti:

    yks tatuoitu paska

    taitaa olla sairaseläkkeellä.

    Äänestä

  • julkisesti heiluttelevat ovat loosereita

    Äänestä

  • Kaikki munaansa kirjoitti:

    julkisesti heiluttelevat ovat loosereita

    Ovat YTMiä (yleensä). Pienimunainen ei edes kehtais esitellä vehjettään julkisesti.

    Äänestä

Lotikka spämmää näköjään täällä sinkut palstalla. Kukaan muu ei sitä kehu joten se kehuu itse itseään. Kirjoittelee tuolla kotimaiset julkkisjuorut-osiossa itsekehu viestejä. Lothar ei ole YTM.

Äänestä

Mäntyharjun munanpumppaajaa ei kyllä ole siunattu sen enempää liialla karismalla kuin älylläkään. Jotenkin tuntuu että miehen ura pornoalalla on samaa sorttia kuin sen vanhan vitsin pientilallisella, joka voitti lotossa ja jolta kysyttiin, mitä maanviljelijä aikoo tehdä nyt miljoonillaan: "Jatkan alalla kunnes rahat loppuvat." Tietysti voihan niitä perintörahoja huonomminkin käyttää; parempi ne on sijoittaa naisiin kuin tuhlata.

Nämä Alastonsuomi.com-sivustolta tutut Lotharin "viikkoraportit" ovat kyllä sellaista älyn ja toiminnantäyteisen kuvauksen loistetta, että melkein käy kateeksi miehen häikäisevä elämä:

"Mr Lotharin viikko 45/2012

12.11.2012 19:15:53

Maanantaina löin lukkoon muutaman esiintymiskeikan ja päivitin keikkakalenterini.

Tiistaina tein Mr Lothar Production vaatevaraston inventaarion ja postitin Mr Lothar Production vaatepaketteja sekä DVD:t niitä tilanneille.

Keskiviikkona kävin esittelemässä pari mökkiäni yhdelle niistä kiinnostuneelle, jonka jälkeen kävin uima-altaan huoltohommissa huvilallani.

Torstai meni esiintymisvarusteiden huollossa.

Perjantaina tein päivällä Radio SuomiPOP:n maakuntareportterin hommia ja illalla oli vuorossa Erotic Night by Mr Lothar & Tina Factacy Club Helsinki.

Lauantaina läksin Tinan kanssa jo ajoissa ajelemaan Paltamoa kohti jossa meillä illalla Erotic Night keikka Ravintola WetDog:ssa.

Sunnuntai kotiin päästyäni kömmin suoraan omaan sänkyyn peiton alle, illalla nousin sen verran ylös sängystä että katselin televisiosta Big Brother Talk Shown jonka jälkeen menin nukkumaan."

Kai sille joku maksaa tuosta, että Big Brotherin katsominen mainitaan jokaisessa katsauksessa. Miten tahvo pitää ihmisen olla, jos "työkseen" kiertää maata panemassa naisia, muttei tuostakaan aiheesta pysty tuottamaan edes hitusen kiinnostavaa tekstiä?

Äänestä

Pisteitä 2056 Hämärälle, kas näin.
Kyllä Suomessä vähä-älyisiä ihmisiä riittää jotka tuota moskaa ostavat ja kapakoihin menevät seuraamaan. Huvittaa todella tuollaiset parin tonnin diy-pornot. Kuten BB:täkin. Btw. Katsoin äskettäin noin 7 sekunttia BB-seksiä tv:stä kun vaihdoin kanavan sattumalta: Noloa teinipökkimistä, sama kuin olisin kaatanut lasin jäätä housuihini. Lienee aika lyhyt Best Of BB Bed time Stories-kooste jossa BB-naiset huutavat nautinnoissaan, eli nämä kuumat laatumiehet siellä jotenkin eivät vakuuta.

Äänestä

HAH HAH HAH

hassua

Äänestä

ätämit kadehtivat sarjanussuttajaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oliko? kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288515869427.html?pos=ok-nln

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu