parkkipaikkoja

hei ,tulen Heksinginmaratonille omalla autolla,,missähän olis paras parkkipaika kokopäiväksi ,,tulen Turuntietä ,,kysyy mies .
4375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eikös stadionin ja oopperatalon välissä ole suurkeskustan alueen isoin ilmainen pakkipaikka? veikkaan, että sekin täyttyy maratoniksi, mutta kannattaa kurvata paikalle aikaisin.

Äänestä
  • Jäähallin p-paikalla on aina ollut tilaa.

    Äänestä

  • pryd kirjoitti:

    Jäähallin p-paikalla on aina ollut tilaa.

    Jäähallin ,onko se kaukana lähtöpaikasta?

    Äänestä

  • mies kirjoitti:

    Jäähallin ,onko se kaukana lähtöpaikasta?

    Nordensjöldin kadulta käännyt Pohjoiselle Stadionintielle. Sitä pitkin jos ajoissa menet niin stadionin takana retkeilymajan kohdalla on p-tilaa. Jos siinä täynnä niin 300m takas päin iso jäähallin p-paikka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies kirjoitti:

hei ,tulen Heksinginmaratonille omalla autolla,,missähän olis paras parkkipaika kokopäiväksi ,,tulen Turuntietä ,,kysyy mies .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu