Joo, olin treffeillä treffisivuston kautta ja voi jösses. Jotkut voivat tulla suihkussa käymättä humalassa aivan eri näköisenä kuin profiilikuvassa paikalle ja olla hampaattomia juntteja. Eihän sille mitään voi mutta rankkaa hommaa. Ja sitten nämä karpaasit ovat hirveän kranttuja, naisen täytyy olla pitkä ja laiha ja täydellinen. Itse ollaan metsän petoja.
Treffipalstat
5
675
Vastaukset
- O.V.
Ei se oo palstan vika jos sä teet huonon valinnan.
Kyllä sen kirjoitellessa jo huomaa jos oikeesti ei kannattais tavata. - :-:
Juoppoihin ne naiset rakastuu loppujen lopuksi. Niin sinäkin vaikket sitä vielä tiedä.
- puhdaskeho,pareemiel
Jaa, että johonkin haisevaan hampaattomaan ruutanaan?
No can do. - Riittää jos
puhdaskeho,pareemiel kirjoitti:
Jaa, että johonkin haisevaan hampaattomaan ruutanaan?
No can do.sillä on jo yksikin hymyilevä lihaskuva, niin valtavat naismassat ovat taas myytyjä. Vaikka profiilissa lukisi mitä. Naisilla ei nimittäin näissä asioissa yleensä juuri järki päätä pakota.
Ai, minä kun luulin että naiset rakastuvat varakkaisiin "ylemmän tason miehiin" eikä heille edes kelpaa kukaan itseään vähemmän koulutettu tai työtön/pienituloinen.
Mutta nyt se onkin niin päin, että naiset rakastuvat hampaattomiin renttuihin.
Ja kolmannen ryhmän mielestä maahanmuuttajat vievät kaikki naiset.
Eli aina on vika jossain muualla, kun itsellä ei ole vientiä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512294- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471349Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647