Olemme seurusteleet 2v. Asumme erillään. Parini hakee seuraa eri treffi/deitti sivustoilta. Ilmoittaa kyllä että seurustelee ja hakee vain kaveriseuraa, leffoihin,oluelle, kirppareille jne.
Muutenkin näemme n3 kertaa viikossa, koska itselläni on lapsi, enkä pääse aina joka paikkaan.
Kysymys onkin, miten reakoida, kun hän itse ei ole kertonut asiasta,vaan yllättäen löysin itse.
Selaushistorialla lyhyet jäljet.
Muutenkin näemme n3 kertaa viikossa, koska itselläni on lapsi, enkä pääse aina joka paikkaan.
Kysymys onkin, miten reakoida, kun hän itse ei ole kertonut asiasta,vaan yllättäen löysin itse.
Selaushistorialla lyhyet jäljet.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hakeeko hän vain naisseuraa, vai onko hakua kohdistettu? Voisiko hän vain tuntea olonsa yksinäiseksi ja etsii uusia tuttavia?
Molemmat sukupuolet. Ja kyseessä on nainen. Varmasti tuntee olonsa yksinäiseksi ja eihän se sinällään pahaa ole, mutta tuo ettei ole kertonut ja jatkuvasti sopii viikolle muita menoja ihmetyttää. Jos on niin ikävä, niin miksei tule a) käymään minun luona b) pyydä minua ja lastani mukaan jonnekin.
Löysin myös toisen samanlaisen ystävähaun toiselta deitti sivustolta. Tässä tosin haku oli kohdistettu miehiin.
Ja paskat mitään kaveria hakee. Kaverisivustot on erikseen, ei deittisivustoilta sellaisia haeta.
Selvä peli sano tuomari. Tyttöystäväsi on pettäjä, eikä hän välttämättä koe toimivansa väärin.
Nainen voi haluta seuraa aikuiseen makuun eikä välttämättä kehtaa sanoa sinulle että ei halua lasta mukaan joten etsii seuraa aikuisista ihmisistä ihan vain ystäviksi? Ei kannata maalata ainakaan piruja seinille ennenkuin tiedät tarkemmin :) Kysymällä selviää