Jamien keittiössä..

Eli mikä biisi soi siinä Nelosen mainoksessa melkein joka kerta,kun tätä kyseistä ohjelmaa mainostettiin? Toivon et joku tietää.Se taitaa olla brittiläinen bändi,nuori mieslaulaja,sanoja en muista kauheen hyvin.Ja se oli sellanen aika rokahtava biisi..
4222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siitä on jo aikaa, kun niitä mainoksia on tullut.. jossain nelosen mainoksessa soi Franz Ferdinand / Take me out, mut en muista oliko just toi Jamien keittiössä. Se nyt ainakin olis brittiläinen ja nuori mieslaulaja.

Äänestä
  • Toi kyseinen biisi soi Roolihuijaus-ohjelman mainoksessa.

    Äänestä

Morrisseyn Irish blood, english heart ja ei se niin nuori oo vaan 40-kymppinen kaveri

Äänestä
  • Minä kiitän sydämellisesti sitä ihmistä joka tiesi tämän kyseisen bändin,Kiitos:)niin ja sen biisin nimen:) Laulaja kuulosti vaan niin kovin nuorelta ja seksikkäältä;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mansikka kirjoitti:

Eli mikä biisi soi siinä Nelosen mainoksessa melkein joka kerta,kun tätä kyseistä ohjelmaa mainostettiin? Toivon et joku tietää.Se taitaa olla brittiläinen bändi,nuori mieslaulaja,sanoja en muista kauheen hyvin.Ja se oli sellanen aika rokahtava biisi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu