Urheiluharrasteet

Harrastatko uintia, lenkkeilyä vai hiihtoa?

Minua ei perinteiset lajit kiinnosta joten olen liittynyt sumopainijoihin.

He-hee! :-)
1363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Koklaa syöksylaskuu, supersuurpujotteluu, syvyyssukellusta :D

Äänestä

Noitakin lajeja on tullut "harrastettua monenlaisella menestyksellä" :)

Äänestä

Valokuvausta, parhaillaan maalaan erän naisen muotokuvaa, netissä loisimista ja muuta vähemmän tärkeää, eikä sekään ole tärkeää

Äänestä
  • killeri :) Niin, en ole sulta itseltäsi vielä kysynyt että suostuisitko myyntiartikkelikseni? Tehtäväsi olisi siinä maassa johon sinut möisin, toimia biologisena aseena, tappaa vihollisia tylsyyteen yms.

    Äänestä

  • Olet todella kirjoitti:

    killeri :) Niin, en ole sulta itseltäsi vielä kysynyt että suostuisitko myyntiartikkelikseni? Tehtäväsi olisi siinä maassa johon sinut möisin, toimia biologisena aseena, tappaa vihollisia tylsyyteen yms.

    Taisin vastata jo ky. kysymykseen.

    Uusi vastaukseni on erään vitsin pohjalta "Terroristina saa paljon matkustella ja tappaa uusia ihmisiä"

    Äänestä

kävely,kuntosali,pallopelit ja kamppailu,niillä pysyy kroppa ja pää kunnossa.Jokapäivä jotakin tulee tehtyä.

Äänestä

No pitää mennä todella huonosti jos viikonloppunakin pitää urheilla.

Äänestä

Nuorena 10-16 kesäisenä harrastin uintia ja hiihtoa. Voitin paljon kaikkia kisoja mut sit aloin harrastaa salibändyä vakituisesti. Säbää pelaan vieläkin ja ikää on 37 v. Salilla käyn kans nostelees puntteja aika usein

Äänestä

ai jos viikonloppuna kävelen kauppaan niin se on merkki että menee huonosti,minkähänlainen maailma olisi jos ruuti olisi jätetty modellin keksittäväksi?

Äänestä
  • Mitä sinä ruudilla tekisit, jos tulen keksiminen olisi jätetty sinulle?

    Äänestä

Itse harrastan rouva Ratikan kanssa kumi te nage do:ta

Äänestä

meseilyä mesellä

Äänestä
  • Ei minulla ole meseä ollenkaan
    on muitakin VoiP viestimiä

    Ette äämät tiedäkään niistä mitään buahhahaaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ratikkakuski. kirjoitti:

Harrastatko uintia, lenkkeilyä vai hiihtoa?

Minua ei perinteiset lajit kiinnosta joten olen liittynyt sumopainijoihin.

He-hee! :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu