kaikinpuolin ali-ihmisiä. Äänestävät varmasti kommareita tai homopuolue vihreitä ( kommareita myös). paskakasat ovat kaikinpuolin surkeita loisia.
ätämit kommareita?
ätämit ovat varmasti
1586
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Persuja ollaan.
Osa ATMeista on tosiaan kommunisteja (varmaankin kai siksi, että olisivat itse ns. saamapuolella), mutta ihan yhtä merkittävä osa on myös halla-aholaisia persuja (koska ovat muuten vain katkeria ja ajattelevat, että mamut vie heidän naisensa, joihin ei muutenkaan ollut mitään mahdollisuuksia)..
Joskus muinoin oli ATM.iä, jotka kannattivat SEKSUAALISTA kommunismia. Nämä ovat jo ajat sitten hävineet. Nykyätämit vastustavat ehdottomasti seksuaalista kommunismia ja jaksavat pitää meteliä "yli yhden miehen käyttämistä naisista". Poliittisesti nämä uusätämit ovat halla-aholaisia persuja tai muita äärioikeistolaisia. Rasistija ovat myös.
Tai näin ainakin tädit työpaikan kahvihuoneessa sanoivat. Ja miksipä emme uskoisi heitä.
Mikä Lord itse on? Mille puolueelle ääni yleensä menee? Et taida uskaltaa kertoa koska se saattaisi vähentää virtuaalipaijauksia muiden puolueiden kannattajien taholta.
En varsinaisesti koe mitään puoluetta ihan täysin omakseni. Toisaalta en myöskään viitsisi millään paljastaa täällä asiaa, koska sitten siitäkin perustetaan viestiketjuja joissa asiasta määitään urakalla. Tosin sen voin myöntää, että Jyrki Kasvia ainakin olen äänestänyt, ja eATMetä (tosin lähinnä puolueesta ja joistain mielipiteistä huolimatta, en niiden vuoksi).
Kallistut siis Kokoomusta ja sen puisto-osastoa eli viherhinttejä päin. Olet sosiaalidarwinisti etkä itse edes tajua että myös sinä vanhapoika olet ko. ideologian mukaan pelkkä palvelija.
Itse epäilen Lordia maakuntien miehenä kepulaisuudesta!
Eikö palvelija saisi kannattaa järjestelmää, jossa on palvelija?
Uskon esimerkiksi koirani nauttivan täysin siemauksin koiranelämästään 100% alistamanani. Jos koira olisi niin täynnä itseään kuin sinä, se ei hyväksyisi asemaansa, josta seuraisi joko sen kohtaloksi päätyvä valtataistelu tai yhteisö, jossa koira olisi alfa. Kumpienkin lopputulos olisi koiralle katastrofi ja nopeahko nälkäkuolema, sillä koirasta ei ole alfaksi, eikä edes tasa-arvoiseksi kumppaniksi. Koirani tuntuu ymmärtävän tämän mainiosti.
Voiko tästä siis päätellä, että sinä olet koiraa tyhmempi?
Ainakin tällä palstalla heti rävähtää esiin muutama vasuri kertomaan kuinka kokoomuslaisia paheksutaan. Samoin löytyy aina pari työtöntä huutamaan kuinka Kokoomus sortaa.
En ole juuri havainnut ätmiä, joka valittaisi vasemmiston tekosista ja vastuusta tilanteeseensa? No feminismiä kyllä syytellään, mutta ei kai se ihan pelkästään vasemmiston liike ole?
Minä äänestin viime vaaleissa Olavi Mäenpäätä, joka oli ehdokkaana Sinivalkoisissa Sitoutumattomissa.
Olet siis Turusta! Se selittääkin kaiken
Kommarithan ajavat naisten ja maahanmuuttajien etuja ja Vihreät on profiloitunut erityisesti nuorten, coolien ja suvaitsevaisten kaupunkilaisnaisten puoleeksi. Eiköhän se ole pääasiassa tuota Perussuomalaiset-osastoa, tai sitten politiikka ei kiinnosta ollenkaan ja ääntä ei anneta mihinkään suuntaan.
Olen ennemmin vaikka kivenkova rasisti, fasisti ja sadisti kuin kommari.
ätämeitä nyt on joka junaan. äänekkäimmät provoilijat on jotain jihadisteja.