Eilen olin taas ystävieni kanssa kaupungin yössä ja täytyy oikein ääneen ihmetellä mitä miehet oikein itsestään kuvittelevat?
Mä olen helvetin hyvännäköinen nainen. En voi käsittää, miksi rumat ja lihavat miehet tulevat yrittämään pokata. Kuvitteleeko ne TODELLA että olisi mahiksia erittäin hyvännäköiseen ja hyväkroppaiseen kissaan, kun itsellä on t-paita, reisitaskuhousut ja 15 liikakiloa sekä pälvikalju.
Eli vinkkinä, älkää oikeasti hukatko aikaanne. Se on ärsyttävää.
Mä olen helvetin hyvännäköinen nainen. En voi käsittää, miksi rumat ja lihavat miehet tulevat yrittämään pokata. Kuvitteleeko ne TODELLA että olisi mahiksia erittäin hyvännäköiseen ja hyväkroppaiseen kissaan, kun itsellä on t-paita, reisitaskuhousut ja 15 liikakiloa sekä pälvikalju.
Eli vinkkinä, älkää oikeasti hukatko aikaanne. Se on ärsyttävää.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tämä taas rohkaisee meitä munattomia tollukoita.
http://nodaywithoutaline.files.wordpress.com/2012/04/jean-paul-sartre.jpg
Tämä kierosilmäinen rupisammakko oli paitsi nero, myös kova naistenmies.
Kaltaisesi naiset toimivat hyvänä harjoitusalustana niitä oikeita naisia varten. Siitä syystä suosittelen että rumien miesten kannattaa yrittää iskeä tuollaisia turhamaisia Rituja, jotta ei ujostuta sitten kun tapaa oikean naisen.
olen ruma mutta tutkitusti älykäs. ja saan pillua muuten ja paljon
Toivottavasti tää on pelkkä provo.
Lue tekstisi läpi uudestaan ja katsopas peiliin....
Siellä näet sen äklöttävän ihmisen...
Olen mä aika älykäs kun seurustelen ihanan kauniin naisen kanssa ja saan 3500 egee kuussa palkkaa.
Olen myös todella kauniiksi kehuttu ja hyvännäköinen 20-vuotias nainen, ja eniten ihmetyttää, että miksi juuri ne kaikista ällöimmät ja tyhmimmät miehet tulevat ensisijassa iskemään. Siis ne miehet, joihin ei pyyhkisi koskaan edes jalkojaan, ovat kuvittelemassa, että kaunis nainen haluaisi olla heidän kanssaan missään tekemisisissä, saati seksuaalisessa kanssakäymisessä. Hei haloo! Missä ne komeat ja älykkäät miehet ovat, mikseivät he voi tulla iskemään?
Ehkäpä et ole niin kaunis ja älykäs kuin kuvittelet.
Se että on kuullut kehuja ulkonäöstään ei tarkoita sitä että olisi oikeasti todella kaunis ja keskivertoa paremmannäköinen. On kauniita ja "kauniita" ihmisiä. Ihan tavallisetkin ihmiset saavat tuonkaltaisia kehuja. Tyhmimmät kuvittelevat niiden kehujen luoman mielikuvan turvin olevansa kauniita, osa taas ymmärtää realistisesti oman tasonsa. Toki se on katsojastakin kiinni se kauneus, mutta harvat siihen todella kauniiseen kastiin menevät.
Vinkki valittajanaisille: kun bongaatte semmoisen kivan näköisen, ulkoisesti fiksun oloisen miehen, mitäs jos vaikka hymyilisitte hänelle tai jotain? Ei tarvitse mennä välttämättä edes hihasta nykimään, kunhan antaa jonkinlaista vinkkiä, että kaipaisi laadukkaampaa seuraa.
Itse en jaksa lähteä jotain prinsessaa metsästämään mieslauman keskeltä, koska paitsi että tottakai lopputulos on jo tähtiin kirjoitettuna huono, myöskään minä en jaksa niitä muita miehiä siinä pörräämässä.
Pienellä varauksella väittäisin, että Stephen Hawking on aloittajaa älykkäämpi.
Totta, mutta ei voi ruma nainenkaan.
http://per-looks.tumblr.com/